Srdnatě bojující junioři byli blízko dalším bodům, v závěru jim ale už došly síly

24.01.2018 / Tomáš Lysý

Pátý zápas v šesti dnech. Necelých 21 hodin po heroickém otočení výsledku z 3:7 na 8:7 pr. proti Kometě hráli svěřenci trenéra Karla Nekvasila v Pardubicích, kde se v 15. minutě dostali zásluhou Aleše Krtka v oslabení do vedení. Poté mohl přidat další branku David Čermák, jenže neproměnil trestné střílení. Druhá část branku nepřinesla. Ta přišla až ve 46. minutě, kdy domácí v přesilovce srovnali. O tři minuty později ale Dukla zase vedla zásluhou Joshua Wallera. Posledních devět minut ale vyšlo lépe tabulkově třetím Pardubicím. Náročný program Jihlavy, hrající i kvůli dohrávkám pátý zápas v šesti dnech, si vybral svojí daň. Dynamo totiž otočilo zápas na 3:2 a jihlavské šance na postup do play-off jsou dvě kola před koncem minimální.