Další patnáctigólová přestřelka. Junioři vstoupili do skupiny o umístění vítězně

01.02.2018 / Tomáš Lysý

Minulý týden vyhráli jihlavští junioři nad Kometou 8:7 v prodloužení a nyní, v prvním kole skupiny o 13.-18. místo, skončil zápas zcela stejně, jen v základní hrací době. Hosté šli sice rychle do vedení, ale v 15. minutě vedla Dukla již 3:1 po dvou trefách Slavomíra Kadlečka a gólu Ladislava Pospíchala. Hosté ale před přestávkou snížili a ve druhém dějství vyrovnali. Průběžná remíza se ale nelíbila Adamu Hrbatému, Davidu Čermákovi a Milanu Strnadovi, takže domácí rázem vedli o tři branky. Jenže zkraje třetí části Litvínov snížil na 6:5. Jihlava odskočila druhou trefou Davida Čermáka, leč ani to jí nestačilo a Verva v 57. minutě zase vyrovnala. Když se zdálo, že zápas půjde do prodloužení, rozhodl 75 vteřin před koncem Slavomír Kadleček svým hattrickem o jihlavské výhře 8:7.