Starší dorost vyhrál popáté během šesti zápasů a stoupá tabulkou vzhůru

24.02.2018 / Tomáš Lysý

Ve výborné formě se v posledních zápasech nachází starší dorostenci Dukly, kteří vyhráli popáté během předešlých šesti utkání. Na ledě čtvrtého celku tabulky, českobudějovického Motoru, šli do vedení v závěru první třetiny zásluhou Vítězslava Brože. Další branka padla znovu až na konci třetiny, a to druhé a do jihlavské sítě. Nerozhodný stav vyřešil ve 47. minutě Martin Zadražil, který poslal Jihlavu znovu do vedení. Tým kouče Štěpána Moravce ho nejenže udržel, ale v poslední minutě ještě dvěma trefami navýšil, když do prázdné branky zakončoval Jakub Filip a Jindřich Kardoš - 1:4. Starší dorostenci jsou v tabulce A-nadstavby s jistotou play-off již na 11. místě s minimální ztrátou na celky před sebou.