Starší dorostenci oplatili Olomouckým porážku z prvního vzájemného utkání, zvítězili 3:0

23.09.2017 / Tomáš Kalas

V dalším utkání vyzvali jihlavští dorostenci soupeře z Olomouce. Od prvních minut byl k vidění rychlý hokej s množstvím šancí, ani jeden tým je však nedokázal využít. Druhá třetina byla úplně stejná jako ta první. V obou týmech excelovali brankaři Juřička s Mokrým. Přece jenom se dokázali domácí ujmout vedení zásluhou Adama Najmana. Jak domácí, tak hosté měli své příležitosti ke skórování, přítomní diváci ale viděli v prostřední části jenom jeden gól. I třetí třetina pokračovala v rychlém tempu, domácí skórovali hned po dvou minutách zásluhou Baráka a vítězství pečetil v přečíslení Brož. Svůj tým podržel i brankář Jan Juřička, který zaznamenal 25 zákroků.