Starší dorostenci rozprášili Warrior Brno a do play-off jim chybí krůček

28.10.2017 / Tomáš Lysý

Starší dorost po vysoké výhře nad Kometou 7:2 neměl slitování i Warriorem, dalším brněnským klubem ve skupině. Již v první třetině se ujal čtyřgólového vedení, když se během deseti minut trefil Jakub Filip, Miroslav Juda a dvakrát Tomáš Vala. Druhé dějství přineslo dvě branky, znovu se trefil Jakub Filip - dokonce v oslabení, a poté i obránce Daniel Piskač. Svěřenci trenéra Štěpána Moravce nepolevovali ani ve třetí třetině. Prosadil se Adam Najman s Jakubem Krajíčkem a protože Jan Juřička neinkasoval, byla konečná výhra červenožlutých 8:0 A to zcela zaslouženě, neboť poměr střel byl 51:14 pro jihlavské hokejisty. Protože do nadstavbové části s jistotou play-off postoupí první dva týmy všech pěti skupin a čtyři nejlepší týmy na třetích místech, chybí Dukle k postupu pouze zisk jednoho bodu ze tří zápasů nebo zaváhání soupeřů.