Poslední předvánoční zápas zvládli domácí junioři výborně, v tuhé bitvě porazili Zlín 4:3

19.12.2017 / Tomáš Kalas

Netradičně v úterý od 18:15 přivítali jihlavští junioři v posledním předvánočním utkání soupeře ze stejných pater tabulky, Zlín. Vstup do utkání měla lepší Dukla, jenže se nedařilo v koncovce. První gól zaznamenal při přesilovce Heinrich, o minutu později z ojedinělé šance kontroval hostující Dvořáček. Druhou třetinu začala opět aktivně Dukla, paradoxně ale inkasovala hned dvakrát v rozmezí tří minut, dokázala se ale vzchopit a v přesilovce snížil Norris. Třetí třetina byla ze všech nejvypjatější, domácí nesložili své zbraně a dokázali dvakrát skórovat, poprvé to byl Hrbatý, podruhé Ladislav Pospíchal. Jeho gól byl zároveň vítězný, Dukla udržela vedení ve vypjaté koncovce a vyhrála 4:3