Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HCDTOM" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
HCDTOM | Jihlava
25.4.2018, 00:43
 
 
Reakce na 0000dukla: No mám spíš obavy aby nás tam necho...
Tak snad ne, když se nastaví dobře vstupný, nemá cenu si něco namlouvat soupeři jsou ve wsm, no takový jaký jsou, ale přišlo mi, že letos bylo na zimáku i více mladých lidí (15-20 let), než dřív, že je třeba chytl hokej, jako hra, že to pro ně bude něco novýho a ty souvislosti až tak prožívat zatím nebudou. Pro mě to teda zklamání je a wsm ligu rád nemám, jak soupeři, tak ten system nesestupování s tím spojená degradace. Chybět mi budou mé oblíbené statistiky, celkově ten kolotoč kolem ELH je jiný svět. Ale zase jako již x let to oželím a přijdu na Duklu ne na wsm ligu a třeba to takhle budou vnímat i další, nepočítám nás, věčný Dukláky a diskutéry, ale tu širší veřejnost. Jen škoda, že sezona začne tak za 5 měsiců no... Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 23:50
 
 
Taky už se těším na další sezonu, jsem taky dost zvedav, jak velký pokles bude v návštěvnosti.. Třeba si Dukla našla i fanoušky v této sezoně a ne jen díváky. Nechtěl bych, aby nas tam bylo zase 1500.
 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 15:01
 
 
Reakce na imbík: No zrovna od tebe to chytaní za slovo s...
už si to nepamatuju, ale vím,že jsi to tady několikrát psal, že nám škodí, což mě vedlo (pro tebe) k nic neříkající statistice. Ptž kdyby se to tady neřešilo, tak po tom nepátrám, logicky. Myslím, že se to hodně rozjelo v době, kdy Bukač něco řekl do novin. Už je to dávno, nepamatuju si to. Možná jsi nepoužil konkretně slovo sytematicky ubližují, ale vím, že jsi pořád měl pocit, že počet vyloučených není objektivní ukazatel, proč by nebyl jsem do teď nepochopil. Je to, proto, že se rozhodčí nebo někdo soustředil, kdy to písknout a kdy ne? To by bylo právě to systematicky řízené utkání, to se dá požadovat za náznak z tvé strany. Všechny tvé příspěvky procházet nebudu, to se omlouvám. Navíc se to řeší zbytečně, dopadlo to blbě tak jako tak. Z mého pohledu tohle téma končím, stejně jako proč nechytal Volden. Sezona je pryč. Věřím, že budeme mít dobrý tým a je mi jedno, kdo tam bude.
 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 13:31
 
 
Reakce na imbík: No počkej o Divišovi s Hubasem jsi tu p...
jo, ale můj názor a tipování, kdo zůstane je rozdíl. Já o ničem nerozhoduji Smajlík Navíc jsem to takhle nenapsal, napsal jsem, že na víc, než na stupeň mězi elh a wsm to není. Vlastní citace: "Stejně jako očekávám "rozbroje" až se bude řešit skladba týmu. Já už vidím, jak se všichni budete třást, aby zustal Diviš, Seman, Skořepa, Hubáček atd atd. Ale já mám názor úplně jiný. Dukla potřebuje nový hráče, nový impuls. Okysličit to !! Nechci psát, že by měl být někdo vyhozen " za trest", že ligu neudržel o to vůbec nejde. Dokonce si myslím, že ti, které píšu jsou srdcaři asi největší, o Čagym nemluvě, ale to prostě nestačí," Pořád mě chceš chytat za slovo a pak začneš řešit jiné věci, viz včera. Napsal jsem ti, že je rozdíl, když se dva týmy domluví a to, že někomu rozhodčí systematicky škodí, na to jsi již věcně nereagoval... Mluvil jsi o nějakém ubližování (Béďa to vyvratil, podněty poslal také)
 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 13:14
 
 
super by byl Bryhnisveen, ten se stal velkým srdcařem, ikdyž se to moc nepíše. Dal bych byl rád, kdyby aspoň jeden golman zůstal. Asi naposled píšu o Voldenovi, kdybychom se nezachovali, jak zachovali, byla by šance, že zustane, takhle mám pochyby, ale kdyby jo, tak parada. Důležité bude udržet nějak seriozně obránce, ti se těžko hledají všude ve světě. ˇUtočníků je pořád dostatek, ale kdybych měl tipovat, tak zustane cagy, Hubas, Divis, Skořepa... Snad Jiranek (muze byt zajem v ELH, jevil se dobře), Straka by byl nadstandard, co Kubalík? je nás? Smajlík Pokud budeme s rozpočtem na půlce a víc, tak budeme mít solidní tým. Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 12:50
 
 
odkaz Tiskovka
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 17:36
 
 
Imbik: k tomu důvodu, pardon jsem si nevšiml. Asi, že chce postoupit do elh ne? Smajlík Mít premie za postup, respektive udržení. Rozhodčí takový důvod nemá, pokud tedy není podplácený, což pochybuju (Kdo by proti Dukle tohle riskoval, ve vší uctě k nám), navíc to by asi dělal něco špatně, když byla Dukla nejmene trestaná v historii elh a faulů na ní bylo asi 4 nejmin. Za celých 52 kol. To je pořád dokola tohle. Já pořád nechápu, proč si nepřiznat, že jsme byli jedni ze dvou nejhorších týmu ligy (důvody jsou jasný). to je nějaká ostuda? Naopak se potvrdila můj názor, že hrajeme wsm hokej a nekteri hraci na vic nemají, ale já už to nechtěl vytahovat, kdybys neutočil na mé trhliny Smajlík Akorát ten pád jsem teda nečekal, ale iluze taky neměl
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 17:18
 
 
Reakce na imbík: Ne, smůla je, že jsou na městě idio.i. ...
Tohle srovnání asi ani nemá cenu komentovat ne? Smajlík Ale přece jen. Jak chces srovnávat, když se domluví dva subjekty na spolupráci s nějakým protěžováním od nestranného orgánu (svaz rozhodčích) ?! To je úplně jiná liga
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 15:55
 
 
My se tady o tom hádali cělý rok. Hlavně s kolegou Imbíkem to máme vždy trošku rozdílné, což je na jednu stranu fajn, každý to vidí z jiného hlediska. Celou baráž jsme hráli, no ten můj pojem "wsm hokej", ty zmiňované zápasy... Osobně je mi to pořád divný, ale dejme tomu, pokles formy no. To co udělaly Vary v pořádku není, ale udělal by to každý, to je můj názor. Stejně jako očekávám "rozbroje" až se bude řešit skladba týmu. Já už vidím, jak se všichni budete třást, aby zustal Diviš, Seman, Skořepa, Hubáček atd atd. Ale já mám názor úplně jiný. Dukla potřebuje nový hráče, nový impuls. Okysličit to !! Nechci psát, že by měl být někdo vyhozen " za trest", že ligu neudržel o to vůbec nejde. Dokonce si myslím, že ti, které píšu jsou srdcaři asi největší, o Čagym nemluvě, ale to prostě nestačí, už jsme to řešili v baráži, kdy to teda nebylo vhodné, to jste měli pravdu. No, jen další z x pohledů na fungování klubu.
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 13:03
 
 
Reakce na imbík: No simuloval a přesto nejede vlak? Vem ...
Tuhle kauzu znám a jistě, že žádná komise neumí 100% vše rozhodnout správně, ale byl by to určitý orgán, který aspoň částečně korigoval. Je to jen návrh, jak to eliminovat, zastavit to nejde
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 12:19
 
 
S tím se prostě nedá nic dělat. Nikdo jim to stejně nedokáže... leda snad vytvořit komisi, která rozhodne že ten zápas nebyl fair play. A udělí 0 bodů. Stejně jako fauly, DK řekne simuloval a presto nejede vlak. Ale je to dost nereálný no.
 
 
HCDTOM | Jihlava
23.4.2018, 11:34
 
 
Já jsem teda zvědav, kdo nám bude chytat Smajlík To bude taky důležitá otázka Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
22.4.2018, 22:23
 
 
Věřím, že se to rozleží a na ten zimák v záři zase dorazíme. Všechno ztraceno není, jsou tady nové zkušenosti, nové vazby, nastavené zrcadlo. Ke kritice Bédi - bez komentáře. To je vrchol !!! Radnice brání jen zimáku, ne Dukle, kdyby nechtěli ELH, tak už nevráží 15 mil v létě na nové kabiny atd... Rozhovor s Čagym je vše říkající... Stejně jako na zimáku jsem zrovna jemu zatleskal s hrdostí. To je super kapitán, táhl tu loď co to šlo, bohužel nastaly věci... do kterých nevidím, zda to byl výkonostní pokles, nebo něco jiného, hodnotit nechci, názor mám. Během sezony mi vadilo, že nechytal Volden, že nehrál žalčík, že nehrál Hamill, je toho víc, ale trenér to sestavil, jak sestavil.
 
 
HCDTOM | Jihlava
22.4.2018, 20:18
 
 
Já naopak věřím, že tohle povede k okysličení Dukly. Chce to novou kostru, ne nějakou extra zachovat. Nějakou perspektivní, nemá cenu mít ty stejné hráče, ptž časem (v nejlepším případě) bychom došli zase do toho stejného bodu. Vadily mi nějaké věci, které se udály, ale to už jsem tady asi tak nějak popsioval. Dnes na to nemám sílu. Heslo dne : Béďo, fanoušci, vydržme ! zbytek se nějak časem sežene, jak hráči, tak trenéři
 
 
HCDTOM | Jihlava
22.4.2018, 18:56
 
 
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.4.2018, 19:38
 
 
asi je to na omluvu už teď. Tak já se omlouvám, nemám s tím problem. Vadí mi odflaknutý zápasy, ne sportovní neúspěchy. A pokud se začali snažit a makat, tak je to v pořádku za prvé a za druhé omluvy vhodné.
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.4.2018, 19:32
 
 
Tohle je snad jeste divnejši, než že na to tým s***. Nechápu, co se děje.
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.4.2018, 18:47
 
 
Reakce na 0000dukla: Nechápu jak z toho tady můžete mít ...
protože jsme jeden tým, tak z toho máme prd*l všichni. #SPOLECNETOZVLADNEME
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.4.2018, 18:45
 
 
Reakce na duklačisko: ..nedám diplom ani rozhodčím ;D ...
to doufam Smajlík Pěkně si ho ukliď Smajlík Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.4.2018, 18:42
 
 
Reakce na duklačisko: stejně za to mužou rozhodčí ;D ;...
jakou celou sezonu, přesně. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.