Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Ninja88" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
23.1.2018, 14:54
 
 
Chce se mi napsat, že ani dnešní zápas nevybočí z tradice a prohrajem po boji a solidním výkonu, o 1 max. o 2 góly, ale ono to vyjde nastejno, jako když napíšu, že vyhrajem 4:3 po prodloužení a góly dají 2x Čagy, Hamill a Zdráhal. A teď uvidíme Smajlík
 
 
21.1.2018, 17:31
 
 
Už aby ta základní část skončila, snad ještě pak kluci chytnou nějakou novou motivaci, tohle už je o Smajlík Přijde mi, že už se nějak automaticky počítá s tím, že nám to tam soupeř na začátku nasype a my se pak marně o něco snažíme...
Jinak sezóna se podle mě lámala domácí porážkou 1:2 se Zlínem (symbolicky s katastrofálníma přesilovkama), a následnýma porážkama, a pak už to pro nás nabíralo jasnej play-outovej (barážovej) směr, bohužel...
 
 
21.1.2018, 17:00
 
 
V Litvínově už musí začít v brance Kořenář! A doufám, že bude chytat jako doteď. Musím říct, i když do toho nevidím nijak detailně, že nasazování brankářů už od začátku sezóny úplně nechápu, já bych tak v 80% zápasů nasadil vždycky jinýho, než chytá.
Žálčík ze hry (pokud není zraněnej) taky nechápu, pořád je to jasně jeden z našich lepších útočníků.
 
 
21.1.2018, 08:46
 
 
No dneska cítím, že už nás první kartáč nemine, a tak Třinec-Dukla 6:1, čestný úspěch Anděl. Ale pak bude pár zápasů, kde nějaký body určitě posbíráme!
 
 
19.1.2018, 20:03
 
 
No. Jaká by to byla krása, kdyby dnes nebyla ta první třetina.. Smajlík Ještě že LIT taky teče.
Jinak Hamill se mi líbí a nemyslím, že kdybysme válčili v baráži, tak že by se za Duklu nerval, jak tady nedávno od někoho padlo.

 
 
19.1.2018, 18:59
 
 
To jo. Taky se chce napsat, proč Kořenář dnes nenaskočil od začátku, ale to jsou složitý věci. Voldenovi minule nevyšly jen nájezdy, jinak byl výbornej. Možná měl Kořenář nastoupit dnes už po 2. max 3. gólu...
Kua, takovouhle hru co teď, předvádět co nejčastěji a jaký bysme byli!
 
 
19.1.2018, 18:49
 
 
To je fajn, že Buchtele už dnes mohl nastoupit. V pravej čas... Zkrátka nám všechno hraje do noty Smajlík
 
 
19.1.2018, 17:54
 
 
Dneska má Sparta větší chuť než my, to se pak dá těžko.
U prvních dvou gólů špatně obrana. Nedůraz, asi i špatný rozebrání.
První nářez v sezóně klepe na dveře, škoda že to je doma, se Spartou, a zrovna když výkony zvenku nebyly špatný...
Ve žlutých dresech hrajem strašně, buď bordó nebo ty bílý pls...
 
 
19.1.2018, 17:37
 
 
Už ho tam zas máme Smajlík Začátky Proti Spartě nám teda utíkaj.
 
 
16.1.2018, 10:22
 
 
Reakce na imbík: Já pořád doufám, nebo věřím, že Beda na...
Jo, to by se asi hodilo.
 
 
14.1.2018, 19:41
 
 
Tak já myslím, že poslední čtvrtina začala přesně v duchu, jak to bylo doteď - opět zápas minimálně na 2 body (a to i přesto že vím, že i MB měla dost šancí), a opět máme jeden.
Dneska se to mělo urvat jednoznačně v přesilovce 4 na 3, která trvala 2 minuty. To prostě musí bejt gól! Ale zase jsme byli lepší v 3 na 3, než 4 na 3, přijde mi to, jak když těm klukům něco přepne v hlavě, když je přesilovka a vůbec si nevěří, nikdo nic pořádnýho neudělá...
Souhlasím, že Skořepa poslední nájezd jet neměl, teď se mu moc nedaří, měl jet Hamill nebo Hlinka - ten dnes u gólu na 2:2 předvedl, že má taky šikovný ruce.
Volden dneska (kromě nájezdů) vynikající, na tom bodu má velikej podíl.
Jinak zbytek ZČ už se po dnešku asi bohužel omezí jen na to, jestli dotáhnem aspoň Litvínov, protože výš už to opravdu nevypadá. 
 
14.1.2018, 18:26
 
 
Ten dnešní Tipsport kecálek má podobnej hlas jak Dusík.
Je to hrůza jak nepokrytě fandí domácím... A jak komolí jména - Brychnysven apod. Jsem zvědavej jestli tohoto hráče někdy někdo vysloví správně.
 
 
14.1.2018, 18:08
 
 
Už i oslabení špatný, to byla hrozná pasivita, o ten gól jsme si říkali Smajlík
Probudit, nahecovat, vyrovnat a něco urvat! MB jsou teď saláti, sami jsme je postavili na nohy...
 
 
14.1.2018, 17:47
 
 
Pískejte konec všude!
 
 
14.1.2018, 17:40
 
 
To teda taky nechápu, proč Žálčíka zrovna teď dali pryč od Hlinky s Andělem...
 
 
14.1.2018, 12:33
 
 
Za mě je Dostálek vždycky vítanej, je to bojovník, a z jeho hry je vidět, že chce Dukle pomoct.
Tipnout zkusím dneska velice odvážně, říkám si, že 1 výhra zvenku za 3 body je sakra málo, a tak MBL-Dukla 2:3, góly Stříteský, Dostálek a Čagy. Ale bude to chtít jezdit po p.deli, být efektivní a uhlídat ty jejich reprezentanty.
 
 
13.1.2018, 20:25
 
 
Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 39 bodů (Perníci jich loni celkem měli 44) a já zjistil, že jsme v každý čtvrtině uhráli 13 bodů, takže vyrovnaná výkonnost. To mě docela překvapilo, měl jsem pocit, že ze začátku jsme sbírali body víc.
Z jiného hlediska to znamená, že máme doteď bodů, jako bysme každej zápas prohráli v prodloužení (nájezdech).
Myslím, že to přesně odpovídá - je na tom vidět, že i když zatím jsme poslední, není to o parník, a vlastně v žádným zápase nepropadneme. Dřina často kompenzuje kvalitu a s chladnou hlavou se musí uznat, že při tom jak jsou "rozdaný karty" a na to, že se jedná o první ročník mezi elitou po 12 letech, to zase není tak hrozný. A jednoznačně si myslím, že jinej trenér by s týmem nedokázal víc, než jak to je.
Do poslední čtvrtiny bych si přál, aby klukům vydržela určitá urputnost, která nás jakž takž drží na dostřel, a taky aby se k nám vícekrát přiklonilo štěstí, jako třeba včera, protože těch bodů po těsných porážkách už uteklo fakt dost...
Zítra doufám, že to odstartujem nějakým podobným výkonem i výsledkem jako v Olomouci.
 
 
13.1.2018, 10:33
 
 
Já bych se Kubalíka trochu zastal, pokles formy může přijít na každýho a zas tak marnej mi nepřipadá. Jen to není lídr. Přijde mi, že když šlape tým jako celek, jeho výkon a sebevědomí naroste, ale není to typ, kterej by to individuálně něčím dokázal pozvednout, když se nedaří. Pak jakoby se trochu vytrácelo jeho zaujetí.
 
 
13.1.2018, 00:28
 
 
Reakce na mladoch: mě se dneska líbil i Rabbit. Podle mě...
Ano, dneska byl Rabbit určitě zatím nejvíc vidět, snad tam bylo víc snahy, odvahy. Čekal jsem ale ještě o něco větší šikovnost a nebezpečnost, asi proto, že je to Kanaďan Smajlík
Bude tady zřejmě spíš od něčeho jinýho, hlavně aby to dělal pořádně, s dukláckým zápalem.
 
 
12.1.2018, 20:18
 
 
Reakce na jerryk: Tak aspoň že to trochu vypadali. Já be...
Já jsem to bral, jako že oni si docela věří a dokážou občas něco vymyslet a vykombinovat. Ale dnes už se holt přesilovky hrajou spíš jinak. Hlavně že se ty naše SNAD herně zlepšujou a taky díky dnes aspoň za ten bod (minimálně Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.