Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "chytry-clovek" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
chytry-clovek | Jihlava
22.4.2018, 22:16
 
 
Tak s dneškem jsem počítal, dokonce si i oba zápasy vsadil. Stejně tak jsem si vsadil i na zápas Vary - Litvínov. A to normálně vůbec nevsázím, ale tady to bylo jasné. Jediná teoretická šance před dnešním dnem mohla být, kdybychom zápas předtím na Kladně nevyhráli za tři, ale jen za dva body. Tím by mělo nějakou šanci dnes i Kladno a přistoupilo by k tomu taky trošku jinak....
Každopádně během sezony mne hráči mile překvapili, v baráži naopak velmi nemile.
Co bude dál záleží především na tom, jak jsou nasmlouvaní sponzoři. Před letošní sezonou byl obrovský nárůst sponzorů a pokud budou trvat na opětovný návrat s tím, že peníze ještě tuto sezonu pošlou, tak to bude OK, ale pokud opět odejdou.... těžko říct... navíc ti paka na radnici. Jak tam ten jeden tragéd říkal, že by Dukla měla skončit sezonu dřív kvůli rekonstrukci zimáku... Aby tím nebylo myšleno to, že v následující sezoně NEPOSTOUPIT do play off ve WSM lize, aby se mohlo začít opravovat...
Já tedy chodit příliš nebudu, jen na zajímavé zápasy a zajímavé soupeře. S Kadaní nebo Benátkama mě tam fakt nikdo neuvidí. Bohužel soupeři v Extralize byli všichni velké lákadlo a my s nimi doma hráli velmi dobře. Ve WSM je lákadlo snad jen to Kladno... možná Motor, ale ten teď zase brutálně obměňuje, tak se uvidí.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 20:24
 
 
Mno .... bod je asi málo, ale zase po první třetině za stavu 3:0 se přiznám, že jsem to vypnul....
Na druhou stranu si říkám, že to vyrovnání třígólového manka by mohlo být v naší situaci velmi významné, protože jsme si dokázali, že nic neznamená, že prohráváme a to dokonce ani o tři branky, že se to dá...
Jinak na střely na branku dnes 23:51 (ale druhou a třetí třetinu jsem neviděl), celkem za poslední tři zápasy 60:111 pro Duklu.... ale nepadá to tam... Snad jsme to dnes protrhli a v neděli už bude za tři...
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 14:44
 
 
Reakce na montReal: Tak za hodinku budu ve Varech a jsem...
Tak při příznivém druhém zápase nemusí vůbec nic znamenat ani případná prohra za nula, ale to se doufejme nestane. Na druhý zápas nemyslet, hledět jen na sebe a dát do toho úplně všechno co v nás je.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 14:26
 
 
Já 500
medaji 500
Jerryk 1000
Imbik 1000
Wortyr ANO
188888 ANO
PUCMAN 1000
buben ANO
Štany 1000
nathaniel 3l slivovice
David mb 2000
duklačisko diplom
Nowayking 2000

To jen tak letmo, když jsem projel forum.
Celkem 9000 kč + 3l slivovice, + diplom, + tři další psali že přispějí, ale neuvedli částku.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 10:42
 
 
Myslím, že není podstatné jak ty peníze předáme, ale hlavně aby ta situace skutečně nastala...
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 09:44
 
 
Já ovšem své slovo dodržím. Klidně tedy to může být přes spolek, je to jedno. Klidně to může dát Dukla klukům na oslavu (kéž by), klidně to můžou dát na pokuty. Klidně i na případný choreo (ale tam bych rád, aby v něm bylo něco jako výtka radnici). Hlavně, ať je to transparentní, aby nějaký .... (novinář) zase nesesmolil článek o podezřelých finančních tocích v klubu.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 09:40
 
 
Jinak nečekal jsem takový zájem o to, kolik kdo dá peněz po případném udržení Smajlík
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 09:39
 
 
Vesměs s Béďou souhlasím. Ani já jsem si nemyslel, že by baráž byla v klidu. Proto mne šíleně mrzel ztracený zápas ve Varech. Dnes je možnost to napravit.
Ty poslední tři prohry... tedy hlavně poslední dvě doma byly pro mne šok. Na Kladně to ještě beru, protože ten výkon náš a nasazení tam bylo nic moc. Tam jsme si nezasloužili bodovat.... ikdyž jak jsme srovnali, tak jsme měli ještě dost šancí.
Doma s Varama a Kladnem to byla totální střelecká impotence... ale šance na to byli, jen prostě ty puky nám přeskakovali hokejky a to se v sezoně vůbec nedělo... je to jen a pouze nervozitou. Bojovnost, hlavně s Kladnem už tam vcelku byla. V závěru jsme je mačkali jak citron a létalo to tam.... takhle nějak si představuji dnes nastoupit ve Varech. Koncentrovaně a jít po nich.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
13.4.2018, 08:16
 
 
Jdu si založit účet na tipsportu a vsadit proti Dukle. A to z jediného prostého důvodu, když jsem naposledy vsázel, je to už asi 15 let, tak jsem pokaždé prohrál. I od té doby vždy když jsem si koupil nějaký los, tak nic.... tak třeba to pomůže.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 15:51
 
 
Reakce na medaji: Já si nemyslím že hráči jako Čagy, Sko...
Kéž by jsi měl pravdu.... opravdu mi ty poslední tři zápasy nalomili moje přesvědčení o to, že se udržíme.... Já být hokejista, tak to taky moc psychicky nedávám. Ale ještě to nekončí. Snad zabojujeme. Jen ten jeden zápas ve Varech, všechno na něj soustředit a dát do toho 150%. Uvidíme, co z toho bude.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 13:24
 
 
Dobře. Tak nahodíme trošku bojovnější náladu.....

Když se udržíme, tak veřejně tady prohlašuji, že pošlu 500 kč na transparentní účet Dukly Jihlava Smajlík .
Aspoň bude na pokuty.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 12:39
 
 
O Erika strach nemám. Loni Říha měl smlouvu snad už od Ledna jinde, to samé i Svoboda a stejně na ledě nechali všechno.
Žalčíka je trošku škoda. Ale upřímně za výsledky je vždy zodpovědný trenér a ten určuje kdo bude hrát a jakým stylem.... Mluvit trenérovi do jeho práce hráč právo nemá. Nicméně jsou to jen spekulace. Stejně jako byly spekulace s Dostálkem apod.... Vůbec bych to teď neřešil.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 11:54
 
 
Každopádně atmosféru v kabině takovéto informace od Evy a Salichova rozhodně neudělají bojovnější... ikdyž o to v tom článku šlo asi především.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 11:47
 
 
To je na tom to nejhorší, že jsme to měli rozehrané na poklidnou záchranu. A ještě jsme si dovolili ten luxus ztratit ve Varech dva body.
Jenže pak jsme naprosto fatálně odflákli zápas na Kladně (bylo tam zcela jistě i podcenění) a tím se to zlomilo..... Urazili jsme hokejového boha. Doma s Varama to taky nebylo nic moc, ale nasazení se trošičku zvedlo... S Kladnem doma už to nasazení nebylo špatné, ale bylo jasně vidět, že jsme v šílené křeči, že puky odskakují a když už jsme tu šanci měli, tak trefíme tyčku nebo jejich gólman předvede zázrak. Jestli je nějaká šance tohoto hokejového boha naklonit zase na naší stranu, tak jedině výkonem na hranici našich možností a enormním nasazením.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 11:37
 
 
Každopádně ať je to jak chce, dobře že Žalčík se k tomu nevyjadřoval a stejně tak klub. Takhle to trošku zní, že je to čirá spekulace... ale....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 11:23
 
 
Že Žalčík se s Duklou již nepřipravuje a že po sezoně odejde, stejně tak už je prý dohodnutý De La Rose s Vítkovicemi... nicméně to byl loni Říha s Bolkou taky a stejně tady odevzdal maximum, tak snad to udělá i Erik. Dále pak, že Kanaďani nejsou přínosem a že se více čekalo od Voldena... Prostě Eva se Salichovem před jedním z nejdůležitějších zápasů v letošní sezoně se snaží "vytvořit" super atmosféru....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 11:12
 
 
Tak tohle nevypadá ani trochu dobře..... To je horší než zlý sen

odkaz
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 10:02
 
 
Reakce na ywan: ...a Voldena do kasy. A ne kvůli tomu, ž...
Jo taky bych ho zkusil právě z tohoto důvodu. Ne snad, že by byl lepší, ale .... změna.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.4.2018, 09:00
 
 
Hlavně nepsat, že musíme podat náš standardní výkon a pak to zvládnem... my musíme podat velice nadstandartní výkon. Musíme hrát minimálně na 120% jako naši soupeři. Nejsme tak dobří, abychom je přehráli, když oni do toho dají víc. My se jim musíme v bojovnosti vyrovnat, jinak tam ani nemusíme jezdit...
A ještě bych možná zkusil jednu "pitomost", která se ale v některých klubech osvědčila. Mohl by zkusit Béďa být při zápase na lavičce spolu s trenérama. Spousta týmů se díky tomuto kroku zvedla, namátkou Kometa (Zábranský), Plzeň (Straka), Kladno (Jágra).... tak proč ne Dukla? Kdy jindy, než teď? Teď jde do tuhého. Neexistuje krok vedle.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.4.2018, 09:19
 
 
Tipsport nám stále věří v záchranu, leč většina tady již ne. (já jsem hodně na vážkách)
Mám vzkaz pro kluky. Běžte se dneska vylít, pročistit hlavy, zapomenout a v pátek to zkusit. Nejsou to supermani ti protihráči..... Třeba tam spadne nějaká haluz, třeba si na nás štěstí sedne....
Každopádně jsem velmi frustrovaný dneska.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.