Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "chytry-clovek" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345>
chytry-clovek | Jihlava
22.1.2018, 13:19
 
 
Tak v baráži bude rozhodovat těch věcí určitě víc. V první řadě je to o hlavě. Začátek baráže zpravidla hovoří pro týmy z WSM, jsou rozehranější a psychicky v pohodě. Postupem času se u nich ale začne projevovat únava, naproti tomu tým z ELH si zvyká. Loni to bylo krásně vidět. Když by někdo srovnal náš první zápas ve Varech a náš předposlední v Baráži doma s Varama, tak tam byl rozdíl obrovský.
Je hrozná škoda, že už v play out nebude o co hrát. O to myslím, že ani soupeři nebudou hrát o nic a nejspíše tam zase budou nasazovat juniory..... Proto bude první zápas baráže peklo.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
21.1.2018, 21:13
 
 
Souhlasím s Rabitem. Případně ještě zkusit vytrejdovat někam Rysa a zkusit přivézt dva hráče do ofenzívy.
Ale nechápu stížnosti na Hamila. Vždyť odehrál tady 12 zápasů a má z nich 6 bodů. To je půl bodu na zápas. Možná se to nezdá, ale lepší než on je v tomto pouze Čachotský. Navíc se přecijen po jeho příchodu čas od času začaly využívat i ty přesilovky. A že nebojuje? Ale od toho on nepřišel, přišel právě proto, že nám nešly přesilovky a měl být do nich tvůrce a to dle mne vcelku plní.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
21.1.2018, 12:25
 
 
Zadlužili jsme se při naší poslední účasti v extralize a jak to dopadlo? osm, deset let jsme se z toho vyhrabávali, než jsme zase dali dohromady tým, který hrál o ty nejvyšší příčky a o postup. Jestli by se to stalo znovu, nepovedlo se a spadlo, tak garantuji, že Béďa Ščerban bude vyhozen, na pozici jednatele bude nasazen bůhvíkdo a půjde to tady do kopru. Ze současného kádru moc hráčů nezůstane. A i kdyby se to s případným zadlužením povedlo, k čemu by to bylo? Ti hráči by odešli po sezoně a my bychom měli mnohem menší manévrovací schopnost někoho ulovit, peněz by bylo méně.
Rozhodně nezadlužovat, zkusit někoho přivézt, pokud to půjde. Pokud ne, tak to dohrát s tímto, nic jiného nezbývá. Ten tým je hodně bojovný, což pro případnou baráž je to nejlepší co může být. Tam nám je nějaký technik k ničemu.

Jediné, co bych určitě rozšířil, tak je trenérské duo o trenéra čistě na přesilovky a pak samozřejmě management. Taky si myslím, že se dalo z našeho postupu vytřískat určitě víc, co se týká propagace, takže i tam bych to rozšířil.
A něco pozitivního pro budoucnost? Dle BŠ sponzoři před letoškem navýšili svoje peníze pro Duklu o více než 200%. Vím, pořád je to málo na ostatní, ale navýšení je to razantní. Když se nám podaří udržet se a NEBÝT ZADLUŽENÝ, tak věřím, že to naláká další sponzory (to se musí hodně činit právě ten management) a případně i navýšení od stávajících. K tomu FC Vysočina je na hraně 1.ligy a letos to vypadá, že tu ligu neudrží (nepřeji nikomu nic zlého = přej a bude Ti přáno. Pouze tak konstatuji) a tam je velká šance, přetáhnout menší sponzory právě k Dukle pro příští sezonu. Jsem přesvědčen o tom, že pokud se zachráníme, že bude opět další navýšení rozpočtu, navíc pro hráče bude Dukla už lepší štace, než byla před letošní sezonou (tedy pokud budou vědět, že klub nedluží všude, kam se podívá).
 
 
chytry-clovek | Jihlava
20.1.2018, 21:25
 
 
Tak budeme hrát baráž, s tím se tak nějak počítalo. Alespoň vyděláme víc peněz na vstupném Smajlík .
Ale vážně. Bylo velice pravděpodobné již před sezonou, že to takto skončí tak nevím, proč jsou tady všichni z toho tak vyjukaní? Hra je dobrá, určitě lepší než byla loni a určitě lepší, než většina čekala a to včetně mně. Stejně tak ani spousta lidí nečekala takový bodový přísun, byť na ostatní extraligové týmy nestačí. Učíme se hrát extraligový hokej a protože ho naši soupeři hrají už roky, tak je jasné, že na ně něco ztrácíme. Pro mně je důležité, že neztrácíme mnoho a že tým bojuje. Tohle, když si přeneseme do baráže, tak je slušná šance se zachránit. Příští rok už budeme zase o něco zkušenější. Ono týmy z WSM nejsou žádní lumeni a ostatně to není ani ten Litvínov, který to nejspíše bude hrát s námi.
Jinak stačí ještě, aby to daly Vary a aby Slávie udělala zázrak a bude složení baráže stejné jako předloni.....
Ikdyž nevěřím, že baráž bude hrát někdo jiný než dva týmy z trojice Motor, Vary, Kladno.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
19.1.2018, 21:25
 
 
Těžko hledat zvučná jména. Ti už sem určitě nepůjdou, ani kdyby na ně byly peníze. Ani ten Říha. Co by tady dělal, když si může v Bolce zahrát předkolo? Jít do klubu a zahrát si s ním jistojistě baráž a tím nějak riskovat, že by měl u jména napsaný "sestup", to si nikdo známý nedovolí. To byla šance, když jsme mohli reálně pomýšlet na vyšší příčky. My máme šanci buď v zahraničí, například na Slovensku, tam přeci jen je pro ty hráče lepší zahrát si českou extraligu a nebo ve WSM lize.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
19.1.2018, 21:05
 
 
Ale naděje umírá poslední. Co kdybychom v Liberci dvakrát brali 3 body??? Smajlík
Zní to sice utopicky, ale kdyby se ten zázrak stal, tak stále žijeme....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
19.1.2018, 21:04
 
 
Tak baráž už nás zdá se nemine... To bychom do konce základní části museli stáhnout před play out alespoň na 5-6 bodů. Ale i tak je podle mého názoru důležité, pokusit se NEBÝT poslední a zkusit udělat alespoň ten Litvínov. Vylepšit si psychiku.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
19.1.2018, 20:56
 
 
Reakce na HCDTOM: No, ona taky sparta za stavu 0:4 výraz...
Na tom určitě taky něco bude, ale je pravda, že Sparta takhle ztratila dost zápasů, kdy výrazně vedla a pak najednou to vedení ztratila... proto ta šance na body byla i za stavu 2:4... říkám, škoda toho břevna a pak toho, že nás rozhodčí v poslední třetině nepustil do soustavnějšího tlaku...
 
 
chytry-clovek | Jihlava
19.1.2018, 20:44
 
 
Tak zápas se nám a rozhodčím nepovedl.
Přitom úplný začátek mi nepřišel špatný, ale pak jsme dostali gól z prvního podívání se Sparty v našem obraném pásmu a následně hned druhý z druhého... To naše hráče psychicky položilo (částečně se jim nedivím, protože toto se dost často opakuje) a Sparta si po zbytek třetiny dělala co chtěla. Začátek druhé byl velmi podobný. Troufám si říct, že s takovým výkonem bychom se i v baráži těžko zachraňovali. Tento výkon trval až někdy do 30.minuty. Pak jsme jakoby přeřadili na výrazně vyšší rychlostní stupeň. Bohužel až za stavu 4:0. Druhou půlku druhé třetiny jsme naopak hráli parádně. Bylo tam tuším i břevno... škoda, být to jen o gól, tak se to ještě dalo. To si zase naopak troufnu tvrdit, že s takovouto hrou bychom s udržením problém mít neměli. V poslední začal úřadovat sudí. Už to vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě koncem druhé třetiny mi přišlo dost diskutabilní. V té třetí si troufám tvrdit, že taky některá vyloučení nebyla. Prostě mi to přišlo, že když jsme se nadechovali k tlaku, tak nás sudí poslal do čtyř, abychom "vychladli". Posledních pět minut jsme je mačkali, ale chybělo trošku štěstíčka. Ovšem ani to ani ti rozhodčí nám to dnes rozhodně neprohráli. Prohráli jsme si to sami, nejprve nedůsledností při prvních dvou gólech Sparty a pak následnou tragickou hrou, která trvala půl zápasu. Na to pozor.

Jinak ten Buchtele je pro Spartu fakt dobrá posila... Takový hráč by se mi v Dukle neskutečně líbil, ale chápu, že na něj bychom asi neměli.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
17.1.2018, 22:18
 
 
Reakce na mrskman: To je diky tomu, ze v rozjety soutezi...
To jsem netušil. Nicméně stejně mi tenhle hokej přišel naprosto bezkontaktní. Nikdo tam nikoho nenarazil na mantinel. To by se v extralize v žádném zápase asi nestalo.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
17.1.2018, 22:03
 
 
Tak když tak koukám na ten záznam, tak je to neskutečná plácaná. Samozřejmě je jasné, že Budějky se tak trochu přizpůsobili soupeři, protože pokud by toto byl jejich standartní výkon, tak ten by na Duklu stoprocentně nestačil. Ale je jasné, že toto asi jejich běžný výkon není. Je to takový bezkontaktní hokej....
A to mne přivedlo na myšlenku, že v Extralize i dle statistiky mají všechny týmy mnohem více hitů, než ve WSM. V hitech jsme v ELH nejhorší, ale i tak máme výrazně více hitů, než nejlepší tým v této statistice z WSM. Extraliga je mnohem kontaktnější a tvrdší.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
14.1.2018, 20:52
 
 
Tak pokud se tedy nakonec ta baráž bude hrát, tak si myslím, že je v našich silách jí zvládnout. Ve WSM vypadají nejsilnější Budějovice a Vary. A Ty bych řekl nejsou tak silné jako Dukla. Motor se uvidí, ale on je velký rozdíl hrát celou sezonu v tempu jako my a celou sezonu v tempu, které stačí na Kadaň nebo ostatní farmy a občas trošku přidat proti lepším týmům. Pokud někdo z WSM bude chtít přes Duklu postoupit tak se bude muset sakra snažit.... My hrajeme trošku jinak než loni. Napadáme soupeřovi obránce kolikrát i ve třech. A to dělá problémy i týmům jako jsou Plzeň nebo Kometa, tak si říkám, že když s tímto vyrukujeme na prvoligistu, který na toto v celé sezoně není ani trošku zvyklý, jelikož proti němu hrají všichni ostatní jen zanďoura, tak se s tím bude hodně těžko srovnávat. Ale samozřejmě psychika bude zase na straně prvoligisty....ikdyž... jak už tu někdo zmínil, tak zrovna Budějovice vypadají, že mají jednu z posledních šancí a pak se u nich utáhnou penězovody u K.Varů bych řekl je to ještě jasnější, ti se musí okamžitě vrátit, jinak také přijdou o sponzory, takže uvolněně tam nebude hrát nikdo.... (tedy pokud se tam tito dva dostanou)
 
 
chytry-clovek | Jihlava
14.1.2018, 20:26
 
 
Tady je zase pláče. Upřímně já se na každý zápas letošní sezony těším a vydržím prakticky všechny sledovat až do konce (když nejsem na stadionu, to ale samozřejmě taky). To se mi na našem účinkování v ELH líbí nejvíce, totiž že v 95% zápasů je ten zápas dramatický až do posledních minut a není rozhodnutý. Když si vzpomenu na poslední naše účinkování v ELH, tak v půlce zápasů už bylo rozhodnuto po první třetině a to mě tak moc nebavilo. Prohrává se, ale jen velký optimista mohl čekat něco jiného. Naopak bodový zisk a hlavně předváděná hra je velmi dobrá, platíme pouze nováčkovskou daň.... tedy až na ty přesilovky.... Když si vezmete, jak jsme kolikrát o body přišli, nebo naopak jak jsme k bodům přišli, tak je to fakt vyrovnané a zápasy kolikrát mohou dopadnout jakkoliv. Ti soupeři mají každý v týmu daleko víc zkušených hráčů, takže to dokážou využít a být produktivnější a to i v přesilovce.
Zkuste si pustit někdy zápas z WSM ligy. Tam krom pár zápasů několika málo týmů ze předu je ten hokej šílenej...
Schválně, raději by jste chodili na tyto zápasy odkaz a vyhrávali je než na tyto odkaz a prohrávali je třeba po prodloužení????
 
 
chytry-clovek | Jihlava
14.1.2018, 09:46
 
 
Reakce na Ninja88: Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 3...
Ještě bych doplnil, že jsme z těch 38 odehraných zápasů plnou polovinu, tedy 19 zápasů uhráli alespoň jeden bod.... Tohle kdyby mi někdo řekl přesně před rokem, že za rok v každém druhém zápase proti extraligistovi budeme minimálně bodovat, tak bych ho považoval asi za blázna.....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
9.1.2018, 15:29
 
 
Reakce na imbík: https://hokej.idnes.cz/jaromir-jagr-kon...
Tak ona není až tak úplně utopie, že bychom Jardu viděli v dubnu naživo na HZS. Dost možná i naposledy.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
8.1.2018, 12:15
 
 
Reakce na 0000dukla: Dneska velká škoda ,že nějaký bod n...
Mno já bych byl s tou baráží opatrnější. Ono většinou výkon roste se soupeřem. Jestli jsi viděl Vary proti Benátkám apod., tak je jasné, že to nemohlo být žádné galapředstavení.
Myslím, že Dukla, stejně jako Budějovice, Kladno nebo Vary jsou na podobné úrovni. My máme výhodu, že prakticky v každém utkání hrajeme proti těžkému soupeři, tak by nás to mělo zocelit, zatímco naši případní soupeři v baráži (pokud tam spadneme) těch opravdu těžkých zápasů mají mnohem méně. Herně nás nepřehrává ani Hradec, ani Plzeň, vlastně nikdo, tak je logické, že nás nebudou přehrávat ani týmy z WSM ligy. Další výhodu na naší straně vidím v odpočatosti a doléčení zraněních. Naopak logicky velká nevýhoda bude v tom, že ikdyž vždy hrajeme naprosto rovnocenné zápasy se soupeři, tak většinou prohráváme, zatímco soupeři z WSM budou psychicky nahoře a navíc budou více rozehraní.
Já ale tomuto týmu v případné baráži věřím.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
6.1.2018, 17:56
 
 
Reakce na Fanda60: A stejně si pořád myslím , že Vlk dok...
Nechci nějak obhajovat včerejší výkon, ale myslím, že jste velice přestřelil.. Kdyby proti Liberci hrál tým z chvostu 1 ligy o body (nemyslím přátelák), tak dostane minimálně osmičku a ani si neuprdne. Srovnáváte nesrovnatelné. Liberec je vícemistr. Tým, který v posledních dvou letech hrál vždy finále a jednou ho i vyhrál. Svým kádrem dle mého názoru není určitě nepatří na pozice, které momentálně okupuje. Spíš patří do první poloviny tabulky.
Hráli jsme špatně, hlavně tu první třetinu, ale že by to měla být úroveň spodku 1.ligy??? To snad ne... Nebo si myslíte, že by třeba Vary Liberec doma smetly? Vždyť Ti loni v extralize sehráli mnohem méně vyrovnaných zápasů se svými soupeři než letos Dukla. Měly výsledky jako 8:2 apod. A letos určitě nemají silnější tým než loni a hrají o první místo ve WSM.
Trošku soudnosti pane.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
30.12.2017, 20:34
 
 
Reakce na montReal: Naprosto souhlasím. Kladno a Budějky...
Mno já bych si to o těch Varech moc nemyslel. Naopak jak v Budějkách tak i na Kladně ve vzájemných zápasech píší, že Vary působí herně více "extraligově" než jejich tým. Lépe bruslí a jsou více sehraní a hrají ve vyšším tempu. Když se pak podíváš na celkové skóre jednotlivých týmů, nebo na počet střel nebo střel proti, tak jsou tam Vary nejlepší.
Kladno má toho Rusáka, ale dle jejich fans je trochu tlustej. Ono je otázka co by s ním udělalo, kdyby se hrálo v tempu, jako třeba teď v Plzni?
Já osobně to vidím tak, že se tam na 90% dostanou dva z této trojice a šance vidím vyrovnané.....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
30.12.2017, 20:19
 
 
Kéž by to tak bylo, že přijde střelec. Já když vezmu tu sérii těch 6 proher, tak tam nevidím jiný důvod, než že to je trošku v hlavách. Tedy krom zápasu v Chomutově, tam jsme hráli nic moc. Ale pak se Zlínem jsme hráli dobře a smolně prohráli a to i díky Kašíkovi, v Pardubicích offside, v Brně bod dobrý i výkon dobrý, ikdyž zase když jsem tak koukal, za co jel v prodloužení Brňák trestné střílení, tak to bylo do faulu v rozhodující chvíli zápasu taky hodně daleko. Pak zápas s Vítkovicemi, které šly od vítězství k vítězství a zase výborný náš výkon a bod, dnes to samé super výkon, ale bohužel bez bodu.... prostě pokud budeme hrát v tom trendu z posledních cca 5 ti zápasů, tak to prostě Litvínov musí odskákat...

Ikdyž tahle liga je strašně vyrovnaná a nikdo slabý tady není. To se nedá s WSM vůbec srovnávat, tam jsme i po velmi matném výkonu soupeře z dolní půlky herně mačkali, tady takový "odpočinkový" zápas není a nebude. Všichni na úrovni vyšší než bylo loni např. Kladno, vše je ve vyšším tempu. Mne se náš silový hokej líbí, je to něco jiného, takový svěží vítr pro extraligu. Jen nám chybí trošku ty zkušenosti v zakončení a trochu ta produktivita v přesilovkách.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
30.12.2017, 20:03
 
 
Jiří Hanzlík (HC Škoda Plzeň): Proti Jihlavě se hraje hrozně těžce, bojují s obrovským úsilím, klobouk dolů před nimi. Divákům se muselo vyrovnané utkání líbit, byli jsme dnes asi o trochu šťastnějším týmem. Oproti minulým zápasům na nás nebylo vidět jakési uspokojení, viděl jsme, že kluci chtějí zápas hodně vyhrát, což se povedlo.

Petr Vlk (HC Dukla Jihlava): Jsme zklamaní, za předvedenou hru jsme si z dnešního zápasu bod zasloužili, ale bohužel děláme zbytečné chyby, takto zkušený soupeř to umí využít. První chyba - zbytečné oplácení - a podruhé to beci nechali otevřené, takže padl gól na 2:1. Musím pogratulovat soupeři, ale myslím si, že ten jeden bod jme si zasloužili.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.