Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "medaji" |  vypnout filtr
RSS RSS
123456>
medaji | Jihlava
22.1.2018, 15:42
 
 
Reakce na imbík: Tak v all star jsem čekal z našeho týmu...
Možná proto ze potřebovali obránce, možná aby si odpočinul a možná proto aby se nám nezranil což by znamenalo velike problémy s udržením extraligy .
 
 
medaji | Jihlava
21.1.2018, 20:11
 
 
Reakce na Mikela: Sázka na Rabitta byl omyl. Endál určit...
Ač nerad protože jsem ho nikdy extra nemusel tak musím souhlasit ze než Rabbit by určitě platnejsi byl. Vůbec nechápu to roztržení naší třetí lajny a proc teda když není Rabbit přínos nehraje Žalcik nebo třeba Rys jestli je zranenej. Rabbit mě osobně přijde že nemá motivaci , myslel jsem ze bude litat po lede , mlátit soupeře po hrazení a třeba se i porve. Proste takovej brousek.
 
 
medaji | Jihlava
21.1.2018, 13:10
 
 
Jj určitě nezadlužovat to by byla cesta do pekel. Myslím si že na hráče který by bral cca 500 tisíc tady nemáme ani myšlenky ani peníze. Ale líbil by se mi někdo na hraně sestavy třeba jako Hlinka ze Sparty. Ten by mohl donést ten klid a zkušenost do přesilovky. Takového někoho bych si představoval.
 
 
medaji | Jihlava
20.1.2018, 16:08
 
 
Možná by stalo za to spojit se i s fc Vysocina a najít společné důvěryhodné kandidáty kteří by byli ochotni do toho jít. Myslím že v hokeji a určitě i ve fotbale by takové osobnosti byli. Jde o to jestli by do té žumpy byli ochotni jít. Ale změnu by to chtělo a myslím si že i lidi kteří sportem nežijí by změnu uvítali.
 
 
medaji | Jihlava
20.1.2018, 15:34
 
 
Reakce na mikela: Problém je, že hráči, kteří měli být n...
Naprostý souhlas se vším hlavně s Rabbitem a Zalcikem. Je to lajna která podávala nejvíce vyrovnaně výkony a Rabbit v ni není vůbec vidět.
 
 
medaji | Jihlava
20.1.2018, 14:45
 
 
Souhlasím s tím ze na to ze hrajeme první sezónu hrajeme ještě velice dobře. Na druhou stranu si uvědomuji že případný sestup by se mohl rovnat konci hokeje v Jihlavě. Proto si myslím že prostě toho alespoň jednoho rozdílového střelce potřebujeme.
 
 
medaji | Jihlava
19.1.2018, 12:49
 
 
Myslím si že v Budějovicích nejsou zvědavý na Ryse ale pokud by někdo připadal pro ně v úvahu tak někdo kdo je kvalitativní na tom dobře jen se mu u nás nedaří. Určitě jsem nepošlou útočníka do druhé pětky a nevezmou si někoho kdo ani nehraje. Tam budou chtít někoho jiného.
 
 
medaji | Jihlava
17.1.2018, 13:42
 
 
Já bych určitě se snažil přivést alespoň jednoho útočníka - střelce , kterej bude trošku schopnej pozvednout morálku a pomůže nám v přesilovkách. Jestli teda za naše peníze někoho seženeme.
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 22:41
 
 
Baraz pokud by byla bude neskutečne těžka a soupeři rozjetý. Naše výhody dle mě budou: Petr Vlk který si myslím že dokáže kluky připravit a hecnout, to že nejsme psychicky dole a hrajeme vyrovnaně s lepšími týmy a ze jsme znovu sestavili tým bojovníků. Taky doufám v Béďu že se mu i letos před koncem přestupního terminu podaří nějaký mistrovský kousek jako loni. Určitě nějake peníze ještě zbyli a lidi chodi docela hojně tak třeba někdo rozdílový přijde na ty tři měsíce. Pak už snad jen dát pětku na modlení a prášky na tlak. Smajlík
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 20:39
 
 
Reakce na chytry-clovek: Tady je zase pláče. Upřímně já ...
No právě že se bojím toho co by bylo kdyby se nedejbože spadlo. Právě proto ze je vidět ten rozdíl v extralize oproti první už na ni chodit nechci. Osobně si myslím že pád dolů by byl konec nějakého slušného hokeje v Jihlavě. S tím přístupem našich radních k rekonstrukci zimaku a potažmo i hokeje by nás asi nic jiného nečekalo. Proto se musíme udržet zuby nehty třeba az v posledním zápase baráže ale proste musíme.
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 20:10
 
 
No nic dáme dvakrát Liberec venku a pak Liberec s Litvínovem v play-out a už je před sebe nepustíme. Jinak to nepůjde.
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 19:43
 
 
Reakce na Norwayking: Viděl někdy někdo dát Pepu Skořepu...
Zcela souhlasím. Hamill jeden z našich hráčů co má nejšikovnější ruce a nejede. Nechápu to . Sice stahujeme Litvinov ale nikoho dalšího to je škoda. Tři dodá z tehle dvou venkovních zápasu super ale v naší situaci to asi moc neřeší.
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 12:08
 
 
Nevím proč to jsem ještě nezjistil ale neodjížděl se zbytkem.
 
 
medaji | Jihlava
14.1.2018, 11:13
 
 
Tak dnes bez Kubalika ale zase bude Dostálek. ☺
 
 
medaji | Jihlava
6.1.2018, 22:44
 
 
Reakce na sta: Ach jo, to je čtení. Kolik z kritiků běha...
Jj taky souhlasím, chtěli jsme extraligu a máme jí. Holt to něco stoji , jsou to nervy ale měli by jsme si to v mezích možností uzivat. Na Kadaň už chodit nechci a snad ani nebudu. ☺
 
 
medaji | Jihlava
5.1.2018, 21:39
 
 
Reakce na Excalibur: Když jsme postoupili z baráže, tak ...
Naprostý souhlas s tím Hammilem a přesilovkama. Nevím když to funguje proc to nehrajeme na ne. Pise se tady ze nemáme hráče na přesilovky to beru dejme tomu v 5:4 ale pokud nevystřelíme v přesilovce 5:3 která trvá dvě minuty tak to už normální není. Vím že předchozí roky se přesilovky netrénovali max před plál off. Ale tady snad musí být každýmu jasný že tady to bez nich nepůjde.
 
 
medaji | Jihlava
30.12.2017, 20:47
 
 
Reakce na antiudh: To od tebe sedi...
No jestli hodnotíš kdo je jakej ču..k podle toho jak kdo fandit tak se tam rád zařadím. Než abych byl podle tebe borec. To ne to bych nedal.
 
 
medaji | Jihlava
30.12.2017, 20:10
 
 
Reakce na antiudh: Spolek to Je banda cu*aku a klidně mn...
No když si někdo otevře Tvé příspěvky tak je hned vidět kdo je ču..k a kdo ne.
 
 
medaji | Jihlava
28.12.2017, 20:55
 
 
2000 X 120 =240 000. My potřebujeme aby chodili i tyhle lidi a pak třeba ještě i přijde nějaka posila. Máme většinu kádru bohužel na první ligu. A jestli se nějake peníze ušetří a přijde ještě někdo kdo nám pomůže tak ať chodi. My si nemůžeme hrát na atmosféru my se musíme udržet.
 
 
medaji | Jihlava
28.12.2017, 20:32
 
 
Lars za to určitě nemůže ale pokud nedáme gól ani z přesilovky tak nemůžeme chtít vyhrát. Jen mě to mrzí že dnes přišlo o dost lidi co normálne nechodí a nepředvedli jsme nic aby příště přišli znova.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.