Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "medaji" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345678910>
medaji | Jihlava
24.4.2018, 23:28
 
 
Reakce na ywan: Tak mi to vydrželo dva dny :) Jedeme ...
Dobře ty. Smajlík to jsi na tom jak já.
 
 
medaji | Jihlava
24.4.2018, 22:56
 
 
Reakce na Falk: Kdyby, kdyby, kdyby, proč, proč, proč......
Já si taky myslím že když budu vědět proc to a nebo to tak mi to nic nedá. Pro mě osobně je důležité ze má smlouvu Čagy a Zeman protože na tom se dá postavit špičkový tým. A hlavně že je vůle se tam ideálne ihned vrátit. Proc nehrál Hamill už mi ted nic nedá.
 
 
medaji | Jihlava
24.4.2018, 00:23
 
 
Reakce na geofree: něco jsem tady už napsal dříve a pak ...
Zase na druhou stranu když budeme mlčet my fanoušci teď tak tím vlastně ti lidi zvítězí. A za dva roky mužou Duklu poslat třeba do kraje když se nikdo neozve nebo to tady zavřít uplne. Tak kdy když ne teď? Az už nebude za co bojovat?
 
 
medaji | Jihlava
24.4.2018, 00:02
 
 
Když to tak slyším tak by mě zajímalo jestli na ty radnici sedí vůbec ještě někdo koho ta naše Dukla zajímá v pozitivním směru. Začínám o tom silně pochybovat. Ale to může znamenat jen konec hokeje v Jihlavě. Protože ani ten největší patriot nebude bojovat s větrnými mlýny. Tak se začínám bát kdo tady z hráčů zůstane.
 
 
medaji | Jihlava
23.4.2018, 23:04
 
 
Reakce na AFT10: Co na tom nechápeš... Jasně napsáno. Ví...
No jasně to moc napsáno není. Kdyby někdo napsal udělali to a to tak je to jasný. Takhle je to zase jedna baba povídala.
 
 
medaji | Jihlava
23.4.2018, 21:08
 
 
Reakce na geofree: Pokud na někoho z Jihlavy chceme háze...
Můžete to někdo rozvést nějak konkrétněji? Přece jen se blíží volby tak ať víme koho volit?
 
 
medaji | Jihlava
23.4.2018, 18:13
 
 
Nevím úplně si myslím že nebude nereálný i návrat Říhy. Dle vyjádření Bolky tam chtějí udělat veliký vítr právě v obraně. Tak uvidíme jestli dostane nabídku z jiného extraligového klubu.
 
 
medaji | Jihlava
22.4.2018, 23:17
 
 
Na hokej chodím dlouhých 40 let a zažil jsem krásné časy a ted poslední roky bohužel i ty horší. Když Dukla poprvé sestoupila vůbec jsem to nechápal. Když sestoupila podruhé už cca od pulky sezóny jsem věděl že to tak musí být ale věděl jsem že bohužel za p. Padělka to jinak nepůjde. Letos jsem se sezóny bál aby se neopakovalo zase naše poslední působení ale zhruba od pulky sezóny jsem byl 100% přesvědčen že tenhle tým nemůže proste sestoupit. Bohužel nevím co se stalo a nevěřím tomu ze to byl totální výpadek formy ale jinak by záchrana problém asi nebyl. Ač sezóna nebyl propadák bylo tam spousty nejasných a sporných věcí které se určitě měli udělat jinak. 1 myslím si že vedení extraligového klubu nemůžou dělat cca tři lidi. Dle mého názoru když už se nám nepodařilo sehnat generálního partnera tak si měl p. Scerban nechat na starosti navyšování rozpočtu. Sám říkal že se mu peníze nikdy neshaneli lépe a hráče nechat někomu novému. Posílení alespoň o toho jednoho člověka by bylo přínosem. 2 brankáři. To jak v předchozích letech jsme si dělali s kámošem vtipy ze když brankáře neseženeme tak do brány dáme sněhuláka tak Jaroš z něj udělá hvězdu tak to se taky letos nějak nevyvedlo. Sice v gólmanem chyba vyloženě nebyla ale okolo pulky sezóny to nasazováni gólmanů moc ku prospěchu týmu nebylo. Nechápu proc jsme sem brali Voldena, který tady nehrál za pivo a párek a vlastně se skoro do brány nepodival. 3 hráči. Spousty hráčů mě musím říct příjemně překvapilo. Třeba Suchánek, Zdrahal , Hubáček, Kájinek , Váňa , Anděl, Skořepa, Jiránek, Hlinka , Žalčík. U těch jsem nebyl přesvědčen ze to dají a v pohodě si svoje misto zasloužili. Dále Matěj a Erik a Straka to byli opravdové posily. A Čagy se Zemanem byli většinou to nejlepší co jsme měli. Jen jsem nepochopil to roztržení třetí lajny která ve většině zápasů také táhla. Totální šlápnutí mimo byl Macik , Rabbit, Hamill a asi i Puliš. Misto nich raději příště někoho jako Ryse když už nebudou peníze který potom lede alespoň lítal a měl chuť se rvat za Duklu. 4 trénování přesilovky je potřeba hned od začátku sezóny a ne az na konci . Možná jsme se mohli díky tomu i tě baráži vyhnout. Samozřejmě se spousta věcí rapidně zlepšila třeba videopozvanky a rozhovory byli super. Celkově grafika za 1. Nechci tím nikoho kritizovat vím že každej se učí ale takto to vidím já. Musím si to teď trosku srovnat v hlavě , říkal jsem že na první ligu už nepůjdu ale jelikož už jsem dvě kola před koncem věděl že nás nic jiného nečeká tak už jsem docela vychladl a uvidím. Pro případný pokus znovu postoupit bude důležité jak se k tomu postaví stávající sponzori a popřípadě jeslí Ježek bude mít chuť zase hokej podpořit. Jestli ne bojím se ze to bude tak na klidný střed tabulky. Toť vše .
 
 
medaji | Jihlava
13.4.2018, 17:06
 
 
Reakce na karbovi: My jsme Dukla,červená a žlutá....Na h...
Už mám takové nervy že jsem se dvakrát uklepl.
 
 
medaji | Jihlava
13.4.2018, 17:06
 
 
Reakce na karbovi: My jsme Dukla,červená a žlutá....Na h...
Fando napsal jsi to moc pěkně. Spoustu věcí mám stejne.
 
 
medaji | Jihlava
12.4.2018, 21:59
 
 
Reakce na lufa: A nebylo by fakt lepší to poslat přes Sp...
Jo to když tak nad tím přemýšlím bude nejlepší. Taky to dám přes spolek. Jen to bude chtít popřípadě domluvit že to je za ten postup.
 
 
medaji | Jihlava
12.4.2018, 15:28
 
 
Já si nemyslím že hráči jako Čagy, Skořápka, Hubas, Andy, Zemič , Šídlo, Kájinek, Divoch, Půža něco vypustí. Nejsme bohatý klub a kdo by tady příští rok hrál když to udržíme. My nemame na to koupit nejake hrace. Stejne tak Suchánek a Zdrahal to misto tady určitě mít budou. Eric a Matěj taky nic nevypustí a stejne tak si myslím že i Straka. Rys v utery bojoval jak o život tak ten taky. Golmani jsou jihlavaci ty budou bojovat taky.Nevím jak je na tom Kanada ale to jádro si myslím je odolne a verim ze to zvládne. Škoda toho Jiránka ten nám ted bude moc chybět. Takže i když jsem byl po posledních zápasech vzteklej jako svina , tak verim ze tyhle kluci to dají. Skončíme druhý za Varama a není co řešit. Smajlík
 
 
medaji | Jihlava
12.4.2018, 13:32
 
 
Reakce na chytry-clovek: Dobře. Tak nahodíme trošku bojo...
Když už nemáme na prémie tak by jsme mohli klukům vybrat na pořádnou chlastačku s prasetem a několika sudy ať ti kluci ze severu a Kanady taky něco zažijí. Smajlík Smajlík
 
 
medaji | Jihlava
12.4.2018, 13:28
 
 
Reakce na chytry-clovek: Dobře. Tak nahodíme trošku bojo...
Tak ja se taky přidám a poslu to 500 minimální taky.
 
 
medaji | Jihlava
11.4.2018, 00:14
 
 
Kurňa vy to nechápete chlapy že hrajete i za toho Béďu a na truc tomu městu? Já bych ty prémie klidně oželel když bych viděl jak Výborný a spol přotahují ksichty že neměli pravdu. Vy chcete aby tihle lidi nad Beďou vyhráli?
 
 
medaji | Jihlava
10.4.2018, 23:48
 
 
Je to smutný o to víc ze jsme celou sezónu hráli vyrovnaně s každým. A teď takový propad. Ještě jsme ztratili Ježka tak v té první lize je fajn ze se nesestupuje. Jsem po dnešku těžce rozčarován.
 
 
medaji | Jihlava
10.4.2018, 23:15
 
 
Reakce na Ninja88: Tym kterej se vzdycky slozi tim, ze d...
Hlavně prohrát z týmy z první ligy dva zápasy doma nás jednoznačně pasuje do první ligy. Možná tady misto hráčů typu Hamill co tady jsou jen pro prachy ktere jim bohužel nedáme měli hrát hráči jako Březina který by tady určitě nehrál jen když nasypeme. Tohle si myslím je důvod proc jsme tam kde jsme. Holt Čagy, Anděl , Hubas na všechno sami nestačí. Je Hamill a Rabbit lepší než ty kluci z Jihlavy co to tady vybojovali?
 
 
medaji | Jihlava
10.4.2018, 19:54
 
 
Ještě si někdo myslí že tady tu extraligu všichni chtějí? Všichni asi ne. A nemam s tím problém to říct komukoliv.
 
 
medaji | Jihlava
8.4.2018, 20:02
 
 
Reakce na juahele: Ja teda byl na vyrovnanem zapase, dal...
Tak to jsme byli každej na jiném zápase. Dnes jsme sice mohli náhodou vyrovnat ale určitě ne pravem vyhrát. Tohle určitě není tým který bojuje o přežití.
 
 
medaji | Jihlava
8.4.2018, 19:42
 
 
Reakce na Ivo.M: Lacina je jeden z nejhorších rozhodčích...
Rozhodčí nám to dneska neprohráli.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.