Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "wortyr" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345678>
wortyr | Dukla
24.4.2018, 12:52
 
 
Jerryk: souhlas. Vidím to podobně.

Siroko: myslím, že to je částečně tím, že zdejší osazenstvo už má něco s hokejem odžito Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
23.4.2018, 18:01
 
 
tomassinho: též tomu věřím a mám to stejně.

0000dukla: myslím, že obrana se změní hodně. Paradoxně ta v ELH fungovala nejlíp, takže bude o hráče velkej zájem. Váňa a Šídlo by zůstat mohli. Zbytek nevím nevím. Nikolai těžce pochybuju. Víc věřím, že zůstane zdravý jádro útoku. Kéž by se povedlo doplnit taky 1 - 2 našima mladejma co by se chytli a stříleli góly jak na běžícím páse (a pak jsem se probudil Smajlík )
 
 
wortyr | Dukla
23.4.2018, 14:45
 
 
DUKLIČKA: však to bude jako vždycky... všude něco, na Vysočině jen kamení a brambory. Je třeba zasadit sliby do prostředí s ohledem na kulturu a zvyky v kraji :-) .

La__Mouche: nic si z toho nedělej, já taky nevsadil. Prostě jsem tomu v hokeji nevěřil. :-)

Jinak přijde mi, že půlka lidí vůbec nechápe o co jde. O sestup přece vůbec nejde - měli jsme si to uhrát a bylo to v našich rukách - s WSMákama jsme uhráli málo bodů a je to spravedlivý. To je ale tak nepochopitelný, že někomu prostě vadí zjevná nepoctivost a podvody prostě z principu? Asi ne... ostatně v našem státě, co čekat...
 
 
wortyr | Dukla
23.4.2018, 08:49
 
 
imbík: IQ člověka, který nevidí rozdíl mezi nasazením slabší sestavy a domluveným výsledkem je... haha Smajlík . Ta fáma s Pardubicema je teď populární, mě by jen zajímalo, kolik z těch chytráků ten zápas s Pardubkama vidělo.

Vary si postup zasloužily za to jak hrály. Mohly si to uhrát čistě, Litvínov by s klidem zašlapaly do ledu. Doteď nechápu, že se chtěly něčěho takovýho účastnit.

Čest fandům Varů a Litvínova, kteří to neschvalují. Líbil se mi názor od fandy Litvínova, že v čechách všichni nadávaj, že je někdo ojebal, dokud to pro ně neni výhodný - to pak držej hubu a obhajujou to Smajlík . Žádnej slušnej sportovní fanda ale nemůže mít radost z něčeho takovýho - kdyby to mělo fungovat takhle (směr fotbal), tak bude hokej beze mě.
 
 
wortyr | Dukla
22.4.2018, 23:17
 
 
anry: Smajlík pěkně řečeno

Já už toho s Duklou zažil za posledních 20 let - a to nejsem tak starej Smajlík . Jeden sestup navíc - pche - to mě od hokeje určitě neodradí. Akorát mám trochu strach, kde budeme hrát od 1.1.2019. Ale hrát budeme, a to je důležitý! Dukla navždy! Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
22.4.2018, 22:00
 
 
Ještě jsem zapomněl napsat, že budou prémie - na radnici mají řek bych upřímnou radost z výsledku sezóny... Teď už stačí jen zbořit HZS a je konečně po problému... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
22.4.2018, 21:56
 
 
Co napsat... hrál se tu nejlepší hokej za spoustu let a bavilo mě to. Škoda, dělali jsme co jsme mohli, nestačilo to. Chtěl bych vypíchnout Čagyho a Hubase. Díky kluci! Každej má svý limity na posily se nesehnaly prachy.

Díky všem, co se dneska přišli rozloučit se sezónou i za ten konec - tým si to za celej rok zasloužil.

Ten odpad, co se odehrál ve Varech... co k tomu říct... ještě bych dal pár pokut za sprostý skandování, to je totiž to, co děti nejvíc ohrožuje :-) .
 
 
wortyr | Dukla
13.4.2018, 18:20
 
 
dozlo: myslím, že Litvínov je na tom tak nějak podobně jak my :-) . Jestli to dneska dopadne jak to vypadá, tak v příštích dvou kolech se Vary s Kladnem podělí a je konec. :-)
 
 
wortyr | Dukla
13.4.2018, 18:09
 
 
Mě jen nejde do hlavy, co se změnilo... obrana hrála v lize skvěle a teď tam každej zápas nechají ze začátku 2 ujet? To přeci nemůže bejt jen hlavou.... Je to celý nějaký divný...
 
 
wortyr | Dukla
13.4.2018, 11:15
 
 
Z toho rozhovoru je cejtit, že i Béďa už ztratil víru, že se s tím zimákem něco udělá - a to neni moc dobrý.

Znám celkem dost lidí z různejch míst Vysočina a když se bavíme o Jihlavě, každej řekne ZOO, hokej a jinak tam chcípl pes (myslím, že každej ví dobře, že to neni vymyšlený, od svejch známejch). Dlužno dodat že spousta měst na Vysočině je na tom hodně podobně.

Když si chtěli známý zajet na koncert (kapelu už nevím) a bylo to na HZS, radši si počkali a jeli do Prahy - i když to je sakra dál. Proč asi.
 
 
wortyr | Dukla
12.4.2018, 21:12
 
 
Jerryk: já to dám taky přes spolek. Bude to lepší, než někoho někde nahánět Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
12.4.2018, 13:55
 
 
Taky se přidám. :-)
 
 
wortyr | Dukla
12.4.2018, 13:02
 
 
Na to musí být člověk fakt génius, aby vymyslel, že po celým roce na chvostu tabulky je v týmu nálada nanic... Ha! Jaké překvapení Smajlík . Asi napíšu článek Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
11.4.2018, 17:11
 
 
hadas: tuším loni v play-off mi úplně zatrnulo, když jsme měli to veliký papírový choreo a těsně před ním mávali pyrem ... kdyby to chytlo, tak už tady nikdo z nás žádnou baráž neřeší...
 
 
wortyr | Dukla
11.4.2018, 10:20
 
 
Vykašlete se už jednou na to strefování se do vlastních řad! Všichni máme blbou náladu. Já včera najel skoro 250 km, do práce jsem valil extra brzo ráno, přehazoval co mohl a zpátky domů jsem dojel zničenej a úplně rezignovanej. Ale ne každej má tu možnost - to z něj nedělá menšího fanouška! Kor když Dukla má fandy po celý republice.

Kluci zamakaj, věřím tomu! Hrajem to s těma, co máme, chodíme tady na většinu těch kluků několik let a ač to nejsou nejlepší hokejisti v ČR, dělaj co můžou. Jsme chudý, ale hrajeme to srdcem. Uvidíme, na co to bude stačit. Smutný můžeme bejt potom, poďme všichni ještě zafandit a zahrát jak jsme to uměli celou sezónu!
 
 
wortyr | Dukla
10.4.2018, 21:57
 
 
Když člověk jezdí za hokejem takovou štreku, tak ma aspoň čas cestou domů vychladnout. Smajlík Nemůžu jim dneska vlastně až tak moc vyčíst - makali, ale ta deka je šílená. Smrdí to smrdí. Smajlík Ať se na to vykašlou, zajdou si teď 3 dny třeba na ryby, co já vím... přijít na jiný myšlenky. Ten odevzdanej zápas na Kladně nás přišel hodně draho - najednou to nejde nakopnout...

O městě je škoda mluvit - jejich záměr je jasnej a bohužel se proti tomu dost těžko bojuje, když jsou majitel. Kdysi nás město zachránilo - nechápu, proč nám teď škodí. Je to zmar a člověk má z toho akorát blbou náladu.
 
 
wortyr | Dukla
10.4.2018, 10:39
 
 
Trest pro Jirase v pořádku. Co ale nechápu je ten Trávníček - vyloženě hnusnej zákrok - navíc od něj už bůhví kolikátej... ten je snad Holýho příbuznej, jinak tomu fakt nerozumím...
 
 
wortyr | Dukla
9.4.2018, 22:41
 
 
tomassinho. reciprokyhenry: taky jsem si všiml. Někdy je to znát fakt hodně, jeden píská dobře a druhej to patlá :-) .

Ale je to pro všechny stejný. Jedinej recept je prostě jít do zápasu od začátku naplno, nasypat tam 3 góly a rozhodčí může pískat co chce - trochu nadsázka, ale je to fungující recept :-))
 
 
wortyr | Dukla
9.4.2018, 20:53
 
 
ralf: je to tak celou sezónu bohužel. A není to jen v baráži, v play off taky zrovna nezáří. Chybí kvalita. Včera jsem napočítal od Varů ze začátku 4 dost ostrý sekery co se nepískaly - tak se pak holt hraje tvrdě, když rozhodčí netrestá.
 
 
wortyr | Dukla
9.4.2018, 20:44
 
 
Prásárna to od Jirase nebyla - Flek se bohužel nekoukal. Faul bez diskuze - trefil mu hlavu. Mě ale přijde špatný, že hráč když vidí druhýho co neni ready, že do něj vletí. Nevím, hokej v týhle rychlosti jsem nehrál - třeba už s tím nejde nic dělat - ale je to to samý, jako Trávníček na Nika - vidí, že tam stojí blbě a když ho přišpendlí, může ho zranit a stejně to udělá - výsledek zlomená ruka. Takhle se to hrát dle mě nemá.

Fleka je mi líto, určitě si za svý výkony tohle nezasloužil, hraje fakt parádně. Zase na druhou stranu Stačí se koukat na Čagyho, kolika ostrejm střetům se díky svejm zkušenostem vyhne. Technický hráči prostě musí dávat pozor.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.