Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "wortyr" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345>
wortyr | Dukla
23.1.2018, 20:15
 
 
Nejsme poslední shalalala Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
23.1.2018, 19:10
 
 
Hoši my vedeme VENKU po DRUHÝ třetině a vy se tu zase dohaduje, to snad neni možný Smajlík

Radši všichni držte všechno co můžete, ať to dneska klapne!
 
 
wortyr | Dukla
23.1.2018, 10:11
 
 
To sou takový chytrý rady - ale sehnat dobrýho obchoďáka je fakt těžký. Osobně jsem to zažil - tehdy firma z oboru tiskovin a publikací. Nabízel se solidní základ a dost dobrá provize ze získání partnera. Na výběrko se přihlásilo minimum lidí. Nakonec se vzala jedna slečna, která to po 2 měsících s brekem položila, protože v polovině firem na ni byli nepříjemný. Druhej chlápek to nevydržel o moc dýl. Lidi, který by možná byli schopní si řekli takový peníze jako základ, že to bylo úplně nereálný. Někdo může mít jinou zkušenost, ale tohle je ta moje :-) .

Ostatně nikomu nic nebrání zajít na Duklu a nabídnout se Béďovi jako obchoďák za 15 + tučný provize :-) .
 
 
wortyr | Dukla
13.1.2018, 21:03
 
 
bishi: já ji mám taky, i když ji využívám málo Smajlík . Beru to tak, že si platím i ty přenosy Smajlík a hlavně taky jako pomoc klubu.
 
 
wortyr | Dukla
13.1.2018, 18:32
 
 
Já to mám podobně. Mám to fakt daleko a snažím se dostat na hokej, pokud to jen trochu jde (doma nebo venku, to je mi fuk). Ale kvůli práci dost často to prostě nestíhám. Jsem rád za hokejku, kdy doběhnu domů akorát se začátkem zápasu a vidím zápas aspoň tak. Soudit kdo je větší fanoušek podle toho, jak často je na výjezdu nebo jestli má permici apod. je úplná blbost - hlavně to nedává smysl - každej fanda dobrej fanda - zájem máme všichni stejnej Smajlík .

HCDTOM: podle mě včera sudí pískali spíš v náš prospěch - ten faul na Irgla byl jasnej. Pravda je, že i my jsme mohli jet nájezd a nepískli to, nicméně suma sumárum jsme z toho vyšli líp - pustili nám prostě víc. Jen to potvrzuje, že sudí jsou prostě špatní, neškodí nikomu konkrétně.
 
 
wortyr | Dukla
12.1.2018, 20:22
 
 
Bomba!!! Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
12.1.2018, 20:10
 
 
Eyr: vidím to podobně

Co my spálíme Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
12.1.2018, 20:07
 
 
Podle mě se přesilovky poslední dobou herně dost lepší. Snad se to zlepší i využíváním. Už aspoň ten gól smrdí ve vzduchu.

Ninja88: sem tam ji Vlčák šanci dá, ale většinou se ani nedostanou do pásma - oni sou spíš bruslivý, na přesilovku je třeba jinej typ hráčů asi
 
 
wortyr | Dukla
12.1.2018, 19:43
 
 
Mě to dneska nepřijde špatný. Je jasný že máme deku, ale pořád makáme a to je dobře! Smajlík

Jinak teď koukám na Hradec x Pardubice o pauze a pěkný bránění ve hře (neodpískaný), protiakce a Pardubice gól :-) . Rozhodčí jsou fakt tragédie Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
9.1.2018, 20:21
 
 
geofree: asi tak
imbík: to posuzování je fakt divný... dohrál, ani se nevylučovalo, 2 zápasy stop. Zprasil někoho na půl roku - 3 zápasy stop. To je fakt dobrý :-) .

Mají v tom pánové na svazu pěknej bordel. Blbý je, že se nikdo nesnaží s nekvalitou rozhodčích a tohohle posuzování nic dělat. Jestli na to kluby nechcou dávat prachy a svaz na to schválně kašle, nebo čím to je, nevím. A že jsou naši sudí kvalitní na mezinárodní scéně je argument dost stupidní - mnohem víc se tam snažej, jsou odpočatý a nachystaný.
 
 
wortyr | Dukla
9.1.2018, 07:21
 
 
Docela by mě zajímal seznam věcí, co se radním podařilo za volební období vyřešit. Byl by asi docela krátkej Smajlík . Hlavně, že penízky choděj Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
8.1.2018, 18:27
 
 
Excalibur: třeba je to trojskej kůň Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
8.1.2018, 14:23
 
 
buben: to štěstí, co jsme si loni vybrali nám letos sakra chybí Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
8.1.2018, 13:09
 
 
Co se týče baráže, ta je hodně ošidná. Naší nevýhodou je, že se vždycky přizpůsobíme hře soupeře - tzn. se silnými hrajeme super, se slabými hrozně.

Naopak naší velkou výhodou je zkušenost - hodně kluků by ji hrálo potřetí a ví jak se to hraje. Navíc si myslím, že ty těžký a psychicky náročný zápasy se projeví. Předloni Litvajz po půlce baráže nikoho nepustil za půlku. A loni jsme postoupili vlastně jenom díky tomu, že jsme sebrali všechny body Motoru. A to byli v ELH Vary a Pardubice IMHO mnohem marnější, než jsme my letos. Je to ošidný, ale já týmu věřím. Záchrana napřímo už teď bude hodně těžká - museli bychom dát třeba šňůru 5 výher. Ale v případný baráži bychom to měli udržet.

Hlavně se v týmu ani tady nesmíme dohadovat. Všichni jsou otrávení, to je jasný - ale blbá nálada nám nepomůže. Musíme to prostě vydržet a táhnout za jeden provaz. Věděli jsme, že to bude tvrdá zkouška. Ale lidi zatím fakt super - choděj v celkem hojným počtu vzhledem k výsledkům, fanděj a sou celkem soudný. Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
7.1.2018, 16:47
 
 
My máme letos smůly fakt až nad hlavu - trefíme tyč a pak 2 čtyřminutový přesilovky...

 
 
wortyr | Dukla
6.1.2018, 15:06
 
 
Imbik: úplny souhlas s tim Cagym.
 
 
wortyr | Dukla
5.1.2018, 22:52
 
 
jerryk: taky me to napadlo s tim zuzenim. 10 týmů dle mě strop. Popravdě dnešní ani páteční zápas do ELH vůbec nepatřil. Srovnání s lepšíma tymama ten spodek vůbec nesnese. Zápasy vršku a spodku jsou jak den a noc. Prostě ELH 10 a WSM 10.

K dnešku už všechno zaznělo. Osobně mě mrzí, že se nesnažíme aspoň zapracovat někoho z mládeže do 4. pětky. Horší kiksy by ti kluci myslím nedělali a třeba by se nekdo chytl aspoň co do bojovnosti.
 
 
wortyr | Dukla
5.1.2018, 13:59
 
 
hadas: souhlasím, taky přispěju. Osobně sprostý pokřiky nikdy nekřičím, přijde mi to ubohý. Naopak ty vtipný, kterej si zmínil, sou super Smajlík .

Chápal bych pokuty za pyrotechniku, házení věcí na led apod., protože to je nebezpečný. Ale ten zbytek, nad tím zůstává rozum stát. Ale to tu víme všichni. Místo shánění peněz na zaplacení kvalitních rozhodčích a řešení problému se zakáže o tom mluvit - viz. nemožnost vyjadřovat se k výkonu rozhodčích v den utkání.

Jen čekám, až to zajde ještě dál - až v práci něco podělám a nadřízenej mi nebude smět 3 dny nic říct, abych z toho neměl psychickou újmu Smajlík Smajlík Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
4.1.2018, 14:53
 
 
Asi takhle: spoustu lidí ze spolku znám - jsou to slušný fandové co tady chodí na hokej co já pamatuju - na tomhle fóru jsou to nicky starý ještě z dob, kdy to bylo na OHFku. Prožili tady společně 1. pád z ELH se Znojmem, postup, druhej pád a léta na svým fleku v 1. lize.

Skupinu druhou neznám - ani nevím, kdo se tam vlastně řadí. Fandí, vymejšlej nový věci, super. Ale taky dělají věci, co mi dost nevoní. Spoustu těch lidí vídám kolik 3-4 roky? Případně mě někdo opravte.
 
 
wortyr | Dukla
3.1.2018, 22:21
 
 
Dneska jsem teda o 10 let starší. Hroznej hokej, ale máme body. Po dobrejch výkonech jsme měli často 0, takže jsem paradoxně šťastnej Smajlík . Litvínov je na tom podobně jak my s jediným rozdílem - umí přesilovku. Ta kombinace byla fakt parádní. No čeká nás ještě tvrdej boj, ale žijeme Smajlík .

Sudí dneska předvedli, jak se dá během 2 třetin dost hustě poškodit oba týmy :-) . Jinak dostat gól z dalšího metrovýho offsidu - to už by mě asi trefilo.

Zafandilo se vzhledem k situaci myslím obstojně - bylo to nečekaný, takže to dost drhlo, ale lidi se snažili - za mě všem palec hore.

Suma sumárum - pánbů zaplať za 3 body Smajlík .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.