5:0
(kontumace)

Rezerva mladšího dorostu si poradila s Táborem

30.10.2016 / Jaroslav Wollmann

V desátém kole Ligy mladšího dorostu B hostili svěřenci Karla Nekvasila celek Tábora. Souboj rezerv dopadl lépe pro tu jihlavskou. Po první třetině byl stav vyrovnaný 2:2. V polovině duelu šli domácí do vedení 3:2. V poslední třetině bylo k vidění šest branek, z toho čtyři vstřelila Dukla. Jihlava B porazila Tábor B 7:4. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Matyáš Machovský.
Utkání bylo Sportovně technickou komisí řídícího orgánu posléze kontumováno výsledkem 5:0 ve prospěch HC Dukla Jihlava B kvůli neoprávněnému startu hráče Táboru B.
30.10.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 10. kolo

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Sapík, Mikeš, Jančí, Poledna, Nosek, Buzek - Augusta, Dýcková, Havel - Kohout, Machovský, Přibil - Hroch, Rampír, Pokorný - Schwarz
5

HC Tábor B

0
Původní výsledek 7:4 (2:2, 1:0, 4:2). Branky a nahrávky Jihlavy: 6. Sapík, 11. Machovský (Kohout), 30. Machovský (Kohout), 41. Havel (Dýcková), 42. Kohout (Machovský), 49. Hroch, 60. Havel (Sapík). Vyloučení: 7:6, navíc Pokorný (JIB) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4.