2:9
(1:2, 1:3, 0:4)

Starší žáci si v dohrávaném utkání přivezli dva body z Ledče

01.03.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 1. března zajížděli svěřenci Tomáše Dzurika do Ledče nad Sázavou. Po první třetině vedli starší žáci těsně 2:1. Po druhé části již byl stav skóre 5:2 ve prospěch hostí. V poslední třetině přidali mladíci Dukly čtyři branky a radovali se z výhry 9:2. Čtyři body za gól a tři asistence si v duelu připsal Jonáš Jungwirth.
01.03.2017, Liga starších žáků "B" - 19. kolo

HC Ledeč nad Sázavou

2

Horák (30. Pulda) – Vovsík, Hrbek, Číhal, Augusta, Kret, J. Novák - Jungwirth, Báťa, Bačkovský – Michalčuk, Kříž, Machovský – Kain, Sedlák, Kardoš
9
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Bačkovský (Jungwirth, Báťa), 17. Bačkovský, 22. Machovský (Augusta), 31. J. Novák (Sedlák), 32. Bačkovský (Jungwirth), 46. Machovský (Číhal, Jungwirth), 48. Bačkovský (Báťa), 57. Bačkovský (Báťa), 59. Jungwirth (Kret, Pulda). Nejlepší hráč Jihlavy: Michael Bačkovský.