10:5
(6:4, 2:1, 2:0)

Mladší žáci předvedli s Pelhřimovem gólové hody

20.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli 20. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Pelhřimova. V první třetině bylo k vidění deset branek. Domácí byli v této části lepší celkem, ale slabší chvilky si vybral gólman Horák, takže byl stav 6:4. Od druhé třetiny nastoupil do jihlavského brankoviště Štěbeták a mladíky Dukly několikrát podržel, což mladším žákům znovu dodalo více sebevědomí a nakonec se mohli radovat z výhry 10:5. Čtyři body si v zápase za tři góly a asistenci připsal Matěj Pražák.
20.11.2016, Liga mladších žáků "D" - 14. kolo

1. třetina: Horák – Sapík, Löffler, Ošmera, Růžička - Dvořák, Jungwirth, Chlubna – Bambula, Pražák, Vojáček – Kocáb, Fňukal
2. a 3. třetina: Štěbeták – Fňukal, Löffler, Sapík, Růžička - Dvořák, Jungwirth, Chlubna – Bambula, Pražák, Vojáček – Kocáb, Ošmera
10

HC Lední Medvědi Pelhřimov

5
Branky a nahrávky Jihlavy: 6. Dvořák (Vojáček), 8. Pražák (Chlubna, Jungwirth), 10. Vojáček (Růžička), 13. Dvořák, 15. Chlubna (Jungwirth), 17. Pražák (Chlubna), 29. Vojáček (Pražák), 37. Vojáček (Fňukal), 42. Bambula, 44. Pražák (Chlubna, Růžička). Nejlepší hráči Jihlavy: Tobias Chlubna, Matěj Pražák, Ondřej Štěbeták, Matěj Vojáček.