9:2
(3:2, 4:0, 2:0)

Mistrovská Dukla v Lize mladších žáků na úvod deklasovala Kometu

11.09.2016

V loňské sezoně se Dukla s Kometou dlouho tahala o prvenství v tabulce Ligy mladších žáků a nakonec soutěž vyhrála díky lepšímu skóre ve vzájemných utkáních. Nyní Jihlavští rázně nakročili za obhajobou. Již v páté minutě vedli o dva góly po trefách Václava Kudrny a Vojtěcha Porta, který po snížení Brna zamířil přesně i podruhé. Kometa i poté vstřelila kontaktní branku, ale ve druhé třetině Dukla dala čtyři góly během sedmi minut. Dvakrát přesně mířil Oldřich Novák, jednou Andrej Fábry a Hynek Peš. Vedení o pět gólů hlídala Jihlava až do závěru zápasu, kdy se ještě prosadil Patrik Štos a zkompletovaným hattrickem uzavřel Vojtěch Port stav na konečných 9:2.
11.09.2016, Liga mladších žáků "C" - 1. kolo

Tesař (32. Černý) - Port, Dvořák, Löffler, Jeletz, Doskočil - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Vandas - Křížek, Štos, Habermann
9

Kopuletý - Máša, Rakus, Nekvapil, Klouda, Kočka, Lidikovský, Škodík, Halačka, Kavický, Nesvadba, Hostaša, Šlahora, Dočekal, Křípal
2
Branky a nahrávky: 4. Kudrna, 5. Port (Fábry, Peš), 16. Port (Kudrna), 33. Novák (Bakus), 34. Fábry (Peš, Kudrna), 38. Novák (Bakus), 40. Peš (Fábry), 58. Štos (Habermann, Křížek), 60. Port (Bakus) - 11. Nekvapil (Lidikovský), 17. Škodík (Nekvapil). Rozhodčí: Pova - Suchý. Vyloučení: 6:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 9:2.