2:11
(0:6, 1:3, 1:2)

Mladší žáci rozdrtili Warrior Brno, nasázeli mu jedenáct gólů

17.09.2016

Po výhře nad Kometou 9:2 si Dukla v Lize mladších žáků C smlsla i na dalším brněnském týmu, Warrioru. Po první třetině vedla Jihlava na ledě soupeře již 6:0, když se o rovné čtyři branky postaral Andrej Fabry a jednou se mezi střelce zapsal Patrik Křížek s Václavem Kudrnou. Ti navíc přidali v prostředním dějství své druhé góly. Brno se prosadilo až za stavu 0:8, na což Dukla odpověděla zásahem Jindřicha Habermanna na konci druhé části a jubilejní desátou branku přidal ve 44. minutě Denis Jeletz. Warrior poté podruhé skóroval, ale konečné slovo měla opět Jihlava a dvě a půl minuty před koncem uzavřel Hynek Peš stav na konečných 11:2! Ze dvou utkání má tak Dukla skóre 20:4 a potvrzuje post loňského vítěze skupiny.
17.09.2016, Liga mladších žáků "C" - 2. kolo

HCM Warriors Brno

Svánovský (41. Barák) - Apostolidis, Stávek, Svoboda, Jindra, Balabán, Raušer, Dvořák, Kotlán, Čermák, Střeštík, Kopeček, Röss, Mitěr
2

Černý (30. Sigmund) - Löffler, Port, Jeletz, Doskočil, Pražák - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Vandas - Habermann, Štos, Křížek
11
Branky a nahrávky: 30. Svoboda, 55. Čermák (Röss) - 1. Fábry (Kudrna), 2. Křížek (Doskočil), 5. Fábry (Vandas), 10. Fábry (Port, Peš), 13. Kudrna (Doskočil), 19. Fábry (Peš), 25. Kudrna (Jeletz), 27. Křížek (Pražák, Habermann), 36. Habermann, 44. Jeletz (Vandas, Novák), 58. Peš. Rozhodčí: Čuňočka - Hruška, Huml. Vyloučení: 5:4. Využití 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:10, 2:10, 2:11.