0:11
(0:4, 0:5, 0:2)

Neporazitelní! Mladší žáci během první poloviny soutěže neztratili ani bod

19.11.2016 / Tomáš Lysý

Zřejmě ani všemocný akční hrdina Chuck Norris by nedokázal porazit šestou třídu Dukly. Mladší žáci C pod vedením kouče Martina Pykala kráčí od jedné suverénní výhry ke druhé. Polovinu Ligy zakončili výhrou 11:0 na ledě Havlíčkova Brodu. Během první třetiny se trefil Andrej Fábry, Patrik Štos, Hynek Peš a Patrik Křížek. Ve druhé třetině přidala Dukla dalších pět branek, a to v rozmezí deseti minut. Zasloužil se o ně Patrik Bakus, znovu Patrik Štos, Oldřich Novák a dvěma góly završil hattrick Andrej Fábry. V závěrečné části se trefil ještě Tomáš Vandas s Hynkem Pešem. Během 14 zápasů má Dukla Jihlava plný počet 28 bodů a neuvěřitelné skóre 139:21!
19.11.2016, Liga mladších žáků "C" - 14. kolo

BK Havlíčkův Brod

Karbaš (32. Škoda) - Vaněček, Strnad, Marek, Chymo, Slabý - Krejčí, Bernard, Král, Holenda, Baum, Teplý, Fiala
0

Tesař - Port, Doskočil, Matějíček, Jeletz - Fábry, Kudrna, Peš - Vandas, Bakus, Novák - Štos, Křížek
11
Branky a nahrávky: 5. Fábry (Jeletz), 13. Štos (Křížek, Port), 13. Peš (Kudrna), 20. Křížek (Novák), 26. Bakus (Vandas), 27. Štos (Jeletz), 27. Novák, 32. Fábry (Peš), 37. Fábry (Peš), 42. Vandas (Novák), 56. Peš (Fábry, Kudrna). Rozhodčí: Blaha - Dvořák. Vyloučení: 4:2, navíc Krejčí (HBR) 10 min. OT. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:11.