14:1
(3:0, 7:0, 4:1)

Mladší žáci pokračují v krasojízdě, v předposledním utkání před Vánoci deklasovali Přerov

11.12.2016

Jestli chtěl Přerov v Jihlavě pomýšlet na nějaký bodový zisk, už po 49 vteřinách na něj mohl téměř zapomenout, prosadil se totiž obránce Martin Matějíček. Do přestávky se trefil ještě dvakrát Andrej Fábry. Po dvou třetinách vedla Dukla již s rozdílem deseti branek. Během prostředních dvaceti minut zaznamenal hattrick Václav Kudrna, jeden gól přidali Patrik Štos, Hynek Peš, Jindřich Habermann a Andrej Fábry. V polovině třetího dějství vsítil čtvrtý gól Václav Kudrna a až za stavu 11:0 se Přerov poprvé a naposledy prosadil. Načež Jihlava odpověděla góly Patrika Bakuse, Jindřicha Habermanna a Tomáše Vandase, takže zvítězila vysoko 14:1.
11.12.2016, Liga mladších žáků "C" - 17. kolo

Sigmund - Matějíček, Doskočil, Jeletz, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Křížek - Štos, Habermann
14

HC ZUBR Přerov

Brada - Tatýrek, Šejba, Šknouřil, Pospíšil, Nášel, Krištof, Schneider, Kuchta, Grézl, Kolařík, Hanák, Janků, Procházka, Galnor, Zlámal
1
Branky a nahrávky: 1. Matějíček (Novák, Habermann), 6. Fábry, 12. Fábry (Kudrna), 21. Kudrna (Peš), 23. Štos (Bakus, Křížek), 25. Peš (Kudrna), 25. Kudrna (Fábry, Matějíček), 28. Habermann (Kudrna), 30. Kudrna (Doskočil), 32. Fábry (Štos), 52. Kudrna, 54. Bakus (Štos), 56. Habermann (Novák), 60. Vandas (Doskočil) - 52. Kuchta (Schneider). Rozhodčí: G. Havelka, Pova. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 11:0, 11:1, 14:1.