8:5
(3:1, 1:3, 4:1)

Mladší žáci poprvé v sezoně prohráli, obrat v Kometě k výhře nedotáhli

04.02.2017 / Tomáš Lysý

Od začátku sezony zvítězili mladší žáci ve všech dosavadních jednadvaceti utkáních, častokrát rozdílem třídy. Neuvěřitelnou sérii Dukly zastavila až Kometa. Ta na domácím ledě vedla ve třinácté minutě již o tři góly. Ještě do přestávky se prosadil hostující Hynek Peš, ale Brňané hned na začátku druhého dějství přidali další branku. Poté však začal velký obrat Dukly. Po trefách Václava Kudrny, Hynka Peše a Patrika Bakuse se šlo do třetího dějství za nerozhodného stavu a následně poslal hosty poprvé do vedení Oldřich Novák. Jenže Kometa se nepoložila, zabrala, vstřelila čtyři branky a zvítězila 8:5. I tak ale Jihlava suverénně vede tabulku své skupiny a je nejlepším celkem své kategorie v republice.
04.02.2017, Liga mladších žáků "C" - 22. kolo

Kopuletý - Daněček, Kos, Máša, Rakus, Nekvapil, Holec, Klouda, Šlahora, Šalé, Ludikovský, Škodík, Halačka, Dočekal, Šebela, Nesvadba, Hostaša
8

Černý - Doskočil, Jeletz, Vandas, Habermann - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Kolda, Štos - Bakus
5
Branky a nahrávky: 2. Šlahora (Kos), 4. Kos, 13. Šalé (Škodík), 21. Šalé (Kos), 45. Šalé (Kos), 52. Kos (Šalé), 55. Nekvapil, 60. Kos (Škodík) - 18. Peš (Kudrna), 22. Kudrna (Peš, Fábry), 36. Peš (Habermann), 39. Bakus (Štos), 43. Novák (Doskočil). Rozhodčí: Knot - Viskot, Šmarda. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:2. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:5, 8:5.