2:9
(2:5, 0:3, 0:1)

Mladší žáci po první porážce v sezoně opět vítězní, Warrioru uštědřili devítku

11.02.2017 / Tomáš Lysý

O osudu zápasu Ligy mladších žáků C mezi Warriorem Brno a Duklou Jihlava bylo rozhodnuto poměrně rychle. Již na konci šesté minuty vedla Dukla o tři góly zásluhou Oldřicha Nováka, Václava Kudrny a Jindřicha Habermanna. Pak sice Brňané vstřelili branku v oslabení, ovšem Jihlava dokázala využít pokračující přesilovku díky Hynku Pešovi. Branky padaly i nadále. Warrior zapsal svůj druhý a nakonec poslední úspěch, aby červenožlutí uzavřeli první třetinu trefou Andreje Fábryho. Ve druhém dějství se podruhé radoval Oldřich Novák s Hynkem Pešem a dokonce v oslabení se prosadil Patrik Křížek. Třetí část hry byla na góly nejméně bohatá, skóroval jen Matěj Doskočil, který upravil na konečných 9:2 pro Jihlavu.
11.02.2017, Liga mladších žáků "C" - 23. kolo

HCM Warriors Brno

Barák - Apostolidis, Svoboda, Stávek, Tománek, Stejskal, Balabán, Ross, Raušer, Střeštík, Jindra, Ryšánek, Zduba
2

Sigmund - Doskočil, Habermann, Vandas, Jeletz - Novák, Kudrna, Vojáček - Kolda, Štos, Křížek - Fábry, Bakus, Peš
9
Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Stávek), 11. Ross (Raušer, Balabán) - 1. Novák (Kudrna), 4. Kudrna (Bakus), 6. Habermann (Vojáček), 8. Peš (Fábry), 15. Fábry (Habermann, Bakus), 28. Novák (Kudrna), 30. Křížek (Bakus, Peš), 35. Peš (Štos), 53. Doskočil. Rozhodčí: Čuňočka - Prokešová, Král. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:9.