3:3
(1:1, 0:2, 2:0)

Mladší žáci tentokrát střelecký dynamit netasili, s Přerovem se rozešli smírně

18.02.2017 / Tomáš Lysý

V utkání čtyřiadvacátého kola Ligy mladších žáků C zajížděla Jihlava na led Přerova a ve dvanácté minutě se dostala do vedení, když se prosadil Andrej Fábry. Domácí našli odpověď před koncem prvního dějství z hole Ondřeje Kolaříka. Druhá dvacetiminutovka patřila Jihlavě. V jejím úvodu vrátil hostům vedení Hynek Peš a vzápětí náskok navýšil Patrik Křížek. Ovšem ve třetí části hry se Zubrům podařilo srovnat, po přihrávce Tobiáše Kuchty snížil Jakub Galnor a poté si oba domácí útočníci role prohodili. I přes remízu 3:3 patří Dukle suverénní první místo a post nejlepšího týmu své kategorie v republice.
18.02.2017, Liga mladších žáků "C" - 24. kolo

HC ZUBR Přerov

Brada (30. Vojtek) - Tatýrek, Šejba, Nášel, Pospíšil, Svozil - Krištof, Kuchta, Grézl, Kolařík, Hanák, Frankovič, Galnor, Procházka, Janků
3

Sigmund - Jeletz, Löffler, Vandas, Pražák - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Kolda - Křížek, Štos, Habermann
3
Branky a nahrávky: 18. Kolařík (Hanák), 43. Galnor (Kuchta), 49. Kuchta (Galnor) - 12. Fábry (Peš, Kudrna), 21. Peš (Kudrna, Vandas), 30. Křížek (Habermann). Rozhodčí: Lakomý - Novák. Vyloučení: 5:3, navíc Fábry, Jeletz (oba JIH) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3.