0:2
(0:1, 0:0, 0:1)

Rezerva mladšího dorostu uspěla na ledě Benátek

05.02.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 5. února cestovali mladší dorostenci do Benátek nad Jizerou. Hosté šli do vedení v 16. minutě, když se prosadil Tomáš Pigl. Ve druhé třetině žádná branka, a tak měli stále jihlavští mladíci jednobrankový náskok. Druhý gól hostí vstřelil do prázdné brány Marián Havel. Jihlava si z Benátek odvezla body po výhře 2:0.
05.02.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 3. kolo

HC Benátky nad Jizerou

Pánek - Slatinský, Prel, Theissig, Vyskočil, Kulvejt - Petr, Škutina, Hejňák, Hypša, Hadžega, Kuzďas, Papoušek, Žáček, Donini, Stupka
0

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Sapík, Mikeš, Jančí, Poledna, Dúška, Buzek - Barák, Havel, Pigl, Kochrda, Machovský, Kohout, Rampír
2
Branka a nahrávky: 16. Pigl (Kochrda), 60. Havel. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2. Střely na branku: 31:16.