I ve druhém přípravném zápase byli junioři úspěšní, Boleslav porazili 5:0

3.8.2017 / Tomáš Kalas

Druhý přípravný zápas juniorů byl na programu ve čtvrtek 3. srpna, Dukla hostila na tréninkové ploše Mladou Boleslav. Utkání začalo lépe pro Jihlavu, ta se po gólech Dominika Adama a Aleše Krtka ujala dvoubrankového vedení. I další třetiny patřily Dukle, která přidala další tři branky zásluhou Vladimíra Srnského, Joshua Wallera a znovu Aleše Krtka. Červenožlutí tak zvítězili 5:0 a Daniel Šťastný neinkasoval ani ve druhém přípravném utkání za sebou.
3.8.2017 18:15, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Šťastný – Srnský, Mareš, Hrabaň, Pražák, Vála, Krtek – Pospíchal, Waller, Adam – Peschout, Donda, Kadleček – Strnad, Hrbatý, Jindra – Strnad

BK Mladá Boleslav

Marek – Chujac, Kuchař, Horský, Linhart, Petržilka, Jirásek, Dlabola – Straka, Pawliczek, Tóth – Havelka, Křížek, Jindra – Dvořák, Foerster, Kučera – Kalaš, Šípek, Kerda
Branky a nahrávky: 6. Adam (Vála, Waller), 14. Krtek, 35. Srnský (Adam), 39. Waller (Adam, Peschout), 60. Krtek (Srnský). Rozhodčí: Polák – Mareček, Guth. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: 27:29. Průběh utkání: 5:0.

Jan Křivohlávek (BK Mladá Boleslav): Výsledek 5:0 nesvědčí o dobré obraně a pokud nedáme góly, tak nemůžeme vyhrát. Je to začátek přípravy a víme, na čem máme pracovat. Hráči k tomu musí přistoupit tak, aby byli lepší v zakončení a zápasy nekončily takovým rozdílem jako dnes.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Dnešní zápas byl určitě lepší, než ten předchozí proti Hradci Králové, nedovolil nám tolik věcí jako dnes Mladá Boleslav. Ale bylo tam zlepšení v pohybu, bruslení, v osobních soubojích a samozřejmě ve střelbě i zakončení. Výborný výkon podal ve druhém zápase náš brankář Dan Šťastný. Byly tam rezervy v obranné činnosti, na tom musíme zapracovat, ale jinak spokojenost s dnešní hrou a výsledkem.