07.10.2017 16:30, DHL extraliga juniorů - 10. kolo

Galuška (32. Ovčaři) – Szturc, Rutar, Kuchař, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Husták, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Pěcha, Kuba
2

Juda – Mareš, Rašín, Váňa, Krtek, Vála, Havelka – Kadleček, Jindra, Adam, Mejzlík, Strnad, Waller, Slabý, Peschout, Čermák, Norris
4
Branky a nahrávky: 35. Rutar (Macuh, Husták), 41. Kuba (Husták, Marek) – 25. Adam (Strnad), 28. Mejzlík (Váňa, Čermák), 32. Mejzlík (Váňa, Waller), 60. Mejzlík. Rozhodčí: Zbořil – Lukš, Zedník. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 24:25. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Olomouc byla v první třetině jednoznačně lepším týmem a neinkasovali jsme v ní jen díky našemu gólmanovi. Ani vstup do druhé třetiny jsme neměli moc dobrý, ale povedl se nám brejk dva na jednoho, po kterém jsme se ujali vedení. Poté jsme využili dvě přesilovky pět na tři, jenže zase jsme trošku polevili s tím, že vedeme 3:0 a už to půjde samo. Domácí hráli velice dobře a dokázali zápas zkorigovat na rozdíl jednoho gólu. Při power-play jsme dali čtvrtý gól a definitivně rozhodli zápas.