12.08.2017 18:15, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

Juřička (1. Chaloupek) – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba - Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
7

BK Mladá Boleslav

Mašek, (41. Brugioni) – Červenka, Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík, Šípek, Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek
4
Branky a nahrávky: 8. Najman (Jakub), 11. Marek, 28. Filip (Smolko, Veleba), 42. Barák (Krajíček), 43. Najman (Rašín, Piskač), 52. Filip (Najman), 57. Najman (Veleba) – 1. Čermák (Jindra), 14. Moravčík (Dobša), 22. Beneš (Jindra, Červenka), 59. Novák (Dotter). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Další zápasy druhého hracího dne:

9:00: HC Energie Karlovy Vary - HC Dukla Jihlava 3:4 sn. 11:45: Mladá Boleslav - Düssledorfer EG 4:3
15:45: HC Energie Karlovy Vary - Düsseldorfer EG 1:2 sn.

13:45, finále: Jihlava - Mladá Boleslav

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Utkání s Mladou Boleslaví se hrálo ve vysokém tempu, které jsme bohužel na začátku nedokázali zachytit. I přes to, že jsme většinu první třetiny byli pod tlakem, jsme se do utkání dokázali vrátit. Zlomový moment nastal na začátku třetí třetiny, kdy jsme dvěma slepenými brankami dokázali soupeři odskočit, nicméně z našeho pohledu šlo o zatím nejtěžší utkání v přípravě, ve kterém nás soupeř kvalitně prověřil. V utkání bylo vše, co k hokeji patří - spousty osobních soubojů, bruslivý hokej nahoru dolů a hodně branek. Jsme rádi, že jsme z něj dokázali vyjít jako vítězové.