13.08.2017, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

Juřička – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
1

BK Mladá Boleslav

Brugioni (1. min. Mašek) – Červenka, Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík, Šípek, Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek
2
Branky a nahrávky: 1. Rašín (Najman) – 47. Schulz (Novák), 63. Moravčík (Jindra). Rozhodčí: Grech – Belko, Glanc. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Finálové utkání začalo pěkně zostra. Hned po úvodním buly nahodil Patrik Rašín kotouč ze středního pásma na mladoboleslavskou branku a k překvapení všech skončil až za zády brankáře Bruggioniho. Ten následně, hned po šesti sekundách hry, přenechal své místo v brance Davidu Maškovi. Mladá Boleslav se dočkala vyrovnání v čase 47:00, kdy Juřičku prostřelil Michael Schulz. Rozhodující okamžik celého turnaje pak nabídlo až prodloužení, kdy se v polovině 63. minuty prosadil Andrej Moravčík a zajistil tak svému týmu prvenství na turnaji - 1:2 po prodloužení.