5:2
(3:0, 2:0, 0:2)

B-tým mladšího dorostu zapsal tři body proti Vlašimi

04.11.2017 / Tomáš Lysý

Desáté kolo Regionální ligy mladšího dorostu svedlo proti sobě Duklu a Tábor. Jihlavští hokejisté v první třetině potvrdili roli favorita, když se postupně trefil Dominik Mlejnek, starší žák Martin Pigl a Adam Bína. Na konci druhé třetiny navýšili jihlavští hokejisté své vedení, prosadil se David Michalčuk a Jan Buzek. Jenže ve třetí části Dukla polevila a dovolila soupeři dvakrát snížit. Svěřenci Marka Melenovského a Lukáše Sáblíka ale zvrat nepovolili a vyhráli 5:2.
04.11.2017 12:30, Regionální liga mladšího dorostu - 11. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Adam, Nosek, Dúška, Broža, Vranka, Poledna - Mlejnek, Dýcková, Štorek - Jungwirth, Buzek, Pigl - Sedlák, Bína, Michalčuk
5

HC Rytíři Vlašim

Pašek - Říha, Pohan, Mareš, Novák - Kolluch, Matoušek, Štorc, Rataj, Kulha, Pessr, Ludvík, Dvořák, Kovařík
2
Branky a nahrávky Dukly: 3. Mlejnek (Poledna, Vranka), 15. Pigl (Jungwirth, Dýcková), 19. Bína (Jungwirth, Pigl), 37. Michalčuk (Bína, Sedlák), 40. Buzek (Jungwirth, Dýcková). Rozhodčí: A. Ryšavý - Kouba, Jančí. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 37:9. Průběh utkání: 5:0, 5:2.