0:6
(0:3, 0:3, 0:0)

B-tým mladšího dorostu skolil Třebíč a zajistil si postup do A-nadstavby

22.11.2017 / Tomáš Lysý

Měl to být vyrovnaný souboj mezi dvěma týmy, které bojují o poslední volné místo pro lepší nadstavbovou část. Dukle stačily k postupu dva body, Třebíč naopak musela poslední dvě utkání vyhrát a spoléhat na jihlavské zakolísání. To ale nepřišlo. Již v páté minutě totiž červenožlutí vedli o dva góly po dvou trefách obránce Lukáše Dúšky a krátce před koncem třetiny se trefil Matěj Kravec. Ve druhé části přidala Dukla další tři góly zásluhou Tobiase Adama, Ondřeje Broži a Nikoly Dýckové. Gólman Marek Pavlas naopak po celých 60 minut neinkasoval, takže si Jihlava odváží tři body a kvalifikaci do A-nadstavby.
22.11.2017 17:00, Regionální liga mladšího dorostu - 13. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

P. Svoboda - Šplíchal, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Klár, Jurda, Spilka, A. Svoboda
0

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Vranka, Broža, Adam, Dúška, Poledna, Nosek - Machovský, Mlejnek, Štorek - Buzek, Melenovský, Kravec - Sedlák, Dýcková, Bína - Michalčuk
6
Branky a nahrávky: 2. Dúška (Adam), 5. Dúška (Kravec), 18. Kravec (Broža), 22. Adam, 26. Broža (Vranka), 33. Dýcková (Buzek, Poledna). Rozhodčí: Marek - Mezlík, Mejzlík. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 20:35. Průběh utkání: 0:6.