0:5
(0:2, 2:2, 1:2)

B-tým mladšího dorostu doma prohrál s Táborem a čeká na postup do A-nadstavby

19.11.2017 / Tomáš Lysý

Podruhé během pěti dnů se mladší dorostenci Dukly utkali s Táborem. B-tým Jihlavy nevstoupil do utkání dobře a již po čtrnácti minutách prohrával 0:2. Ve druhé třetině se vždy jako první prosadila Dukla, ovšem na oba góly Matyáše Machovského dokázali hosté odpovědět a na začátku třetí třetiny vstřelit pátý gól. Jihlava ještě zdramatizovala zápas trefou Dominika Mlejnka a měla i další šance, aby snížila na rozdíl jedné branky. Červenožlutí ale své šance nevyužili a v závěru naopak znovu inkasovali - 3:6. Zápas Dukly byl však o dva týdny později kontumován na stav 0:5 ve prospěch Tábora za neoprávněný start jihlavského hráče.
19.11.2017 11:00, Regionální liga mladšího dorostu - 14. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Adam, Nosek, Vranka, Dúška - Machovský, Bína, Štorek - Sedlák, Mlejnek, Dýcková - Poledna, Broža, Michalčuk - Melenovský
0

HC Tábor

Machálek - Kofroň, Janda, Křepelka, Adamec, Krch, Šrubař - Eremiáš, Kundrát, Máca, Slabý, Růžička, Kovařík, Sviták, Duda, Matoušek
5
Branky a nahrávky: 23. Machovský (Broža, Štorek), 36. Machovský (Mlejnek, Broža), 54. Mlejnek (Štorek, Machovský) - 5. Kundrát (Eremiáš), 14. Sviták (Adamec), 30. Šrubař (Eremiáš), 38. Šrubař (Slabý), 44. Kundrát (Matoušek, Šrubař), 58. Matoušek (Kundrát). Rozhodčí: G. Havelka - Kouba, Čurilla. Vyloučení: 6:6, navíc Vranka (JIH) - Janda, Křepelka (oba TAB) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 22:29. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): Hráli jsme na menší počet lidí, pouze na čtyři obránce, čemuž odpovídala hra. Nemohu klukům říct, že by nechtěli... Zápas se pro nás ale nevyvíjel dobře a nezvládli jsme ho.