9:0
(3:0, 4:0, 2:0)

Starší žáci si bez problémů poradili s Warriorem, vstřelili devět branek

02.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 2. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Warrioru. Domácí se dostali v první třetině do třígólového náskoku. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci čtyři branky. Nejchudší na góly byla poslední třetina, kdy padly dvě branky. Dukla porazila Warrior Brno vysoko 9:0. Šest bodů za dva góly a čtyři asistence si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.
02.03.2018, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

Horák - Číhal, Augusta, Hrbek, Šabatka - Jungwirth, Báťa, Bačkovský, Machovský, P. Novák, Kříž, Němec
9

HCM Warriors Brno

Brodecký - Svoboda, Kolář, Smutný, Ludíkovský, Brokeš, Berka - Kolesnychenko, Láryš, Kočka, Šrom, Lysoněk, Hyža
0
Branky a nahrávky: 6. Machovský (Jungwirth), 10. P. Novák (Jungwirth), 20. Šabatka (Hrbek), 25. Číhal (Jungwirth, Báťa), 29. Bačkovský (Jungwirth, Číhal), 30. Jungwirth (Šabatka), 37. Jungwirth (Machovský, P. Novák), 47. Němec (Báťa, Augusta), 50. Machovský (Šabatka). Vyloučení: 1:1, navíc Bačkovský (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 9:0.