1:7
(0:3, 0:3, 1:1)

Starší žáci zvítězili na ledě Přerova, vstřelili jim sedm branek

28.02.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 28. února cestovali svěřenci Martina Pykala do Přerova. Po první třetině vedli jihlavští mladíci 3:0. Stejný počet branek poté přidali hráči Dukly i ve druhé části. Domácí se dokázali prosadit až v poslední třetině, na jejich branku, ale dokázali hosté zareagovat. Dukla vyhrála v Přerově vysoko 7:1 a potvrdila dobrou formu z posledních zápasů. Tři body za gól a dvě asistence si v zápase připsal Lukáš Číhal.
28.02.2018 17:00, Liga starších žáků "A" - 23. kolo

HC ZUBR Přerov

Žurek (32. Němec) - Koblížek, Pečinka, Šejba, Válek - Skřeček, Lejsek, Fiala, Schneider, Kuchta, Hlávka, Buršík, Juřička
1

Horák - Číhal, Augusta, Hrbek, Šabatka - Pigl, Báťa, Bačkovský - P. Novák, Kříž, Machovský - Fábry, Peš, Kudrna
7
Branky a nahrávky: 45. Buršík (Hlávka) - 10. Kudrna (Peš, Fábry), 13. Pigl (Bačkovský), 18. Machovský (Kříž, Číhal), 32. Číhal (Peš), 32. Pigl (Číhal), 34. Kudrna (Peš), 59. Kříž (Šabatka). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7.