6:5
(0:0, 3:4, 3:1)

Starší žáci prohráli ve Zlíně gólem z poslední minuty

17.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 17. února cestovali svěřenci Martina Pykala do Zlína. V první třetině se ani jeden z celků prosadit nedokázal. Na góly bohatá byla naopak druhá část, po které jihlavští mladíci vedli 4:3. O výsledku rozhodla poslední třetina, kdy domácí dali tři branky, hosté jen jednu. Dukla prohrála ve Zlíně těsně 5:6. Dva góly vstřelil v zápase Martin Pigl.
17.02.2018, Liga starších žáků "A" - 26. kolo

Berani Zlín

Synek (31. Poslt) - Valda, Sýkora, Nasco, Střítežský, Vácha, Burian - Tomeček, Matúšů, Peprna, Ramert, Jiříček, Herčko, Čechmánek, Tomek, Mojžíš
6

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Augusta, Matějíček - Jungwirth, Báťa, Fábry - Pigl, Kříž, Machovský - Vandas, Šabatka, O. Novák
5
Branky a nahrávky: 31. Čechmánek (Burian), 32. Burian (Tomeček), 39. Ramert (Mojžíš), 50. Ramert (Peprna), 58. Tomeček (Tomek), 60. Peprna (Tomeček, Burian) - 30. Pigl (Číhal), 31. Hrbek (Báťa), 37. Pigl (Číhal), 40. Šabatka (Vandas), 48. Jungwirth (Báťa, Fábry). Vyloučení: 3:4, navíc Mojžíš (ZLN) 10 min. OT. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 6:5.