6:4
(2:1, 3:2, 1:1)

Mladší žáci duel s Havlíčkovým Brodem zvládli

17.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 17. září přivítali mladší žáci C celek Havlíčkova Brodu. Domácí po první třetině vedli těsně 2:1. Ve druhé části vstřelily oba celky pět branek, Jihlavané vedli 5:3. V poslední třetině padla jedna branka na každé straně. Dukla porazila i díky dvěma využitým přesilovým hrám Havlíčkův Brod 6:4. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
17.09.2017, Liga mladších žáků "C" - 3. kolo

Račan (31. Štěbeták) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Pražák - Bambula, Habermann, Jungwirth - Křížek, Chlubna, Vojáček - Sapík, Macek, Váňa
6

BK Havlíčkův Brod

Jirák - Adam, Mrtka, Král - Adamec, Fiala, Nosek, Koubek, Hospodka, Kachlíř, Fruhbauer, Kozlík, Teplý
4
Branky a nahrávky: 3. Sapík (Macek), 19. Ošmera (Chlubna), 22. Křížek (Chlubna, Pražák), 25. Vojáček (Chlubna, Křížek), 29. Dvořák, 47. Křížek (Pražák) - 9. Kozlík (Hospodka), 23. Král (Kachlíř), 39. Adam (Fiala, Koubek), 53. Nosek. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4.