9:2
(3:1, 1:1, 5:0)

Mladší žáci rozhodli o své výhře během dobře zvládnuté třetí třetiny

26.10.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 26. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Warrioru Brno. Domácí se během první třetiny dostali do tříbrankového vedení. Hosté ale stačili utkání zdramatizovat, když po druhé části svítil na ukazateli stav skóre 4:2. V poslední třetině ale přidali jihlavští mladíci pět branek a radovali se z celkové výhry 9:2. Šest bodů za pět branek a jednu asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
26.10.2017, Liga mladších žáků "C" - 10. kolo

Novák (30. Štěbeták) - Löffler, Pražák, Ošmera, Sapík, Hejda - Vojáček, Křížek, Bambula - Chlubna, Macek, Jungwirth - Váňa, S. Celý, Fink
9

HCM Warriors Brno

Kostečka - Kos, Vítek, Procházka, Kadaňka, Drasal - Červenka, Hrazdíra, Mayer, Řežucha, Slezáček, Baláž, Zduba
2
Branky a nahrávky: 2. Bambula (Vojáček, Křížek), 4. Křížek, 20. Chlubna (Macek), 40. Křížek (Vojáček), 45. Jungwirth (Chlubna), 46. Vojáček (Ošmera), 49. Křížek (Löffler), 53. Křížek (Vojáček, Ošmera), 57. Křížek (Vojáček) - 19. Řežucha (Baláž), 37. Mayer (Červenka). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Průběh utkání: 3:0, 32, 9:2.