1:9
(0:2, 1:5, 0:2)

Mladší žáci o své výhře v Přerově rozhodli během druhé třetiny

29.10.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 29. října cestovali svěřenci Martina Pykala do Přerova. Hosté po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci pět branek. V poslední třetině vstřelili další dvě branky a mohli se tak radovat z výhry 9:1. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Tobias Chlubna.
29.10.2017, Liga mladších žáků "C" - 11. kolo

HC ZUBR Přerov

Trnka (32. Ryšavý) - Svozil, Raška, Janek, Daniš, Polame, Hermély, Škňouřil - Macháček, Galnor, Nedbal, Rozehnal, Šindler, Zavadil, Šťastný, Přeslička
1

Štěbeták - Pražák, Löffler, Ošmera, Sapík - Vojáček, Křížek, Bambula - Chlubna, Jungwirth, Macek - Habermann, Váňa, S. Celý
9
Branky a nahrávky: 27. Přeslička (Zavadil) - 13. Křížek, 20. Chlubna (Jungwirth, Ošmera), 26. Chlubna (Jungwirth, Pražák), 26. Váňa (Habermann, Ošmera), 32. Habermann (Löffler), 37. Chlubna (Habermann, Macek), 38. Habermann (Křížek), 51. Löffler (Pražák), 58. Macek (Chlubna). Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:9.