5:3
(2:0, 0:2, 3:1)

Mladší žáci porazili Třebíč i díky třem využitým přesilovým hrám

04.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 4. listopadu hostili svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. Domácí šli v první třetině do dvoubrankového vedení. O něj jihlavští mladíci přišli během druhé třetiny, kdy hosté vyrovnali na 2:2. Na začátku třetí třetiny šli dokonce hráči Třebíče do vedení, ale Dukla se překvapit nenechala a i zásluhou využitých přesilovek otočila na konečných 5:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
04.11.2017, Liga mladších žáků "C" - 12. kolo

Račan (31. Štěbeták) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Pražák - Vojáček, Křížek, Bambula - Chlubna, Habermann, Jungwirth - Macek, Váňa
5

SK Horácká Slavia Třebíč

Rygl (31. Málek) - Brabec, Cholava, Hošťálek, Dobrovolný, Suchánek - Trnková, Přibyl, Bartoš, Vildomec, Budín, Havlíček, Mráček, Svoboda
3
Branky a nahrávky: 8. Křížek (Macek), 11. Macek (Habermann, Váňa), 51. Chlubna (Vojáček), 54. Křížek (Vojáček, Macek), 59. Bambula (Křížek) - 21. Mráček, 38. Přibyl, 43. Budín. Vyloučení: 5:5, navíc Křížek (JIH) 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3.