6:3
(2:2, 1:0, 3:1)

Mladší žáci o výhře nad Kometou rozhodli během poslední třetiny

17.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V pátek 17. listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Komety Brno. Po první třetině byl stav nerozhodný 2:2. Ve druhé části se domácí dostali do vedení, když se jim podařilo jednou skórovat. O výsledku rozhodla poslední třetina, kdy se mladíci Jihlavy prosadili třikrát a Brno jen jednou. Dukla porazila Kometu 6:3. Lví podíl na výhře měl Jindřich Habermann, který si za dva góly a stejný počet asistencí připsal čtyři body.
17.11.2017, Liga mladších žáků "C" - 13. kolo

Račan (31. Štěbeták) - Löffler, Dvořák, Ošmera, Sapík, Pražák - Vojáček, Křížek, Bambula - Habermann, Chlubna, Jungwirth - Fink, Macek, Váňa
6

P. Čermák (55. Melich) - J. Čermák, Malý, Spanel, Fencl, Jelínek, Halačka, Antony, Zubíček - Legindi, Kunc, Hostaša, Mišiak, Röss, Smrž, Huleja
3
Branky a nahrávky: 6. Habermann (Löffler), 16. Vojáček (Bambula, Pražák), 36. Vojáček (Habermann, Löffler), 52. Habermann (Chlubna, Löffler), 55. Ošmera, 60. Chlubna (Habermann) - 10. Legindi (Huleja), 19. Hostaša (Malý), 42. Halačka. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 32. Průběh utkání: 1:0, 11, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3.