1:19
(0:3, 0:9, 1:7)

Mladší žáci vyhráli vysoko v Brně, nastříleli 19 branek

02.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 2. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde na ně čekal Warrior. Hosté během první třetiny vstřelili tři branky. Ve druhé části jich přidali devět, z toho jeden i při vlastním oslabení tří proti čtyřem. V poslední třetině pak zakončili kanonádu sedmi brankami. Dukla vyhrála v Brně vysoko 19:1. Sedm bodů za dva góly a pět asistenci si v zápase připsal Jindřich Habermann.
02.12.2017, Liga mladších žáků "C" - 16. kolo

HCM Warriors Brno

Putna - Kos, Vítek, Procházka, Kadaňka - Červenka, Hrazdíra, Mayer, Řežucha, Slezáček, Žižka, Bílý
1

Štěbeták (30. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík, Pražák - Křížek, Vojáček, Bambula - Habermann, Chlubna, Hejda - Macek, Váňa, Jungwirth
19
Branky a nahrávky: 53. Červenka - 2. Ošmera (Habermann, Hejda), 10. Bambula (Vojáček), 12. Macek (Váňa), 22. Habermann (Pražák), 26. Habermann (Löffler), 27. Křížek (Vojáček, Bambula), 28. Bambula (Křížek), 29. Dvořák (Váňa), 32. Křížek (Habermann), 33. Chlubna (Ošmera), 37. Macek, 39. Vojáček (Habermann), 41. Křížek (Habermann), 47. Ošmera (Habermann), 47. Dvořák (Váňa), 50. Ošmera (Vojáček, Chlubna), 51. Dvořák (Löffler, Macek), 59. Křížek (Vojáček, Sapík), 60. Váňa (Vojáček). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:17, 1:17, 1:19.