1:8
(0:4, 1:3, 0:1)

Mladší žáci si dovezli z Třebíče výhru, svému soupeři vstřelili osm branek

16.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do nedaleké Třebíče, kde je čekal další mistrovský duel. Po první třetině vedli hosté 4:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další tři branky. V poslední třetině pak padl už jen jeden gól a hráči Dukly se mohli radovat z výhry 8:1. Tři body za dvě branky a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.
16.12.2017, Liga mladších žáků "C" - 18. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Málek (21. Rygl) - Brabec, Cholava, Hošťálek, Dobrovolný, Suchánek, Voznica - Trnková, Prokeš, Beneš, Bartoš, Vildomec, Budín, Havlíček, Mráček
1

Račan (33. Novák) - Jungwirth, Löffler, Pražák, Ošmera, Sapík - Křížek, Bambula, Dvořák - Habermann, Vojáček, Chlubna - Fink, Váňa, Macek
8
Branky a nahrávky: 36. Trnková (Havlíček, Dobrovolný) - 7. Fink (Macek, Löffler), 18. Vojáček (Křížek), 20. Macek (Ošmera), 20. Křížek, 22. Habermann (Pražák), 26. Macek (Váňa, Fink), 37. Křížek (Vojáček, Bambula), 60. Chlubna (Bambula, Vojáček). Vyloučení: 8:4. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:8.