14:0
(5:0, 6:0, 3:0)

Na závěr sezony mladší žáci vysoko prohráli na ledě Komety

23.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. března uzavřeli mladší žáci C svou ligovou soutěž. Ve zcela obměněné sestavě zajížděli do Brna, kde je čekala Kometa. Jihlavští mladíci po první třetině prohrávali 0:5. Ve druhé části domácí družina přidala šest branek. Poslední třetina přinesla už jen tři góly, všechny do sítě hostí. Dukla prohrála vysoko 0:14.
23.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 19. kolo

D. Čermák (41. Kresa) - M. Čermák, Malý, Spanel, Fencl, Hejduk, Jelínek, Halačka, Antony, Zubíček - Holoubek, Pavlík, Kunc, Hostaša, Röss, Kos, Huleja
14

Štěbeták - Kocáb, Podroužek, Vovsík, Chvátal - Fink, Linhart, Tomica, Přibyl, Vaněk, Čermák, Gross, Vrzal, Vondruška, Růžička
0
Branky a nahrávky: 5. Röss (Pavlík), 7. Kos, 11. Antony (Hostaša), 11. Hostaša (Röss, Jelínek), 18. Huleja (Röss, Zubíček), 23. Halačka (Kos), 29. Pavlík (Hejduk, Jelínek), 31. Hostaša, 32. Antony (Kunc), 33. Pavlík (Röss), 35. Jelínek (Zubíček, Holoubek), 48. Fencl, 58. Röss, 59. Hostaša (Hejduk, Jelínek). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 14:0.