7:0
(1:0, 2:0, 4:0)

Mladší žáci nedali Kometě šanci, vstřelili jí sedm branek

08.03.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 8. března hostili svěřenci Martina Pykala celek Komety. Po první třetině vedli domácí těsně 1:0. Ve druhé části poté přidali mladíci Dukly dvě branky. Nejvydařenější z jejich pohledu byla poslední třetina, kdy vstřelili čtyři góly. Dukla porazila Kometu vysoko 7:0. Čtyřmi góly se na výhře podílel Jindřich Habermann.
08.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 25. kolo

Štěbeták (31. Račan) - Löffler, Dvořák, Jungwirth, Pražák, Ošmera, Sapík - Křížek, Chlubna, Hejda - Habermann, Vojáček, Bambula - Macek, S. Celý, Váňa
7

Melich (41. D. Čermák) - M. Čermák, Malý, Spanel, Hejduk, Jelínek, Halačka, Zubíček - Holoubek, Pavlík, Legindi, Kunc, Mišiak, Röss, Smrž, Huleja
0
Branky a nahrávky: 11. Habermann (Vojáček, Ošmera), 39. Habermann (Vojáček), 39. S. Celý (Sapík), 42. Habermann (Vojáček), 45. Váňa (Vojáček, Jungwirth), 52. Bambula (Hejda, Löffler), 59. Habermann (Löffler, Váňa). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 7:0.