6:4
(1:0, 3:3, 2:1)

Mladší žáci těsně prohráli ve Zlíně

17.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 17. února cestovali svěřenci Martina Pykala do Zlína, aby zde odehráli další mistrovský duel. První třetinu vyhráli domácí těsně 1:0. Ve druhé části hosté dokázali otočit na 3:1, ale Zlín ještě do konce této třetiny otočil a náskok si udržoval až do konce zápasu. Zlín porazil Duklu 6:4. Dva body za dvě přihrávky s v zápase připsal Jáchym Jungwirth.
17.02.2018, Liga mladších žáků "C" - 26. kolo

Berani Zlín

Kowalczyk (31. Pospíšil) - Zámorský, Kotala, Duba, Jünger, Řezníček, Lukaštík - Pravda, Klimek, Heš, Šlesinger, Šín, Vaculík, Ondík, Hamrlík, Dvořák, Hampl
6

Štěbeták (31. Račan) - Löffler, Dvořák, Jungwirth, Ošmera, Sapík - Chlubna, Křížek, Vojáček, Váňa, Fink, Macek, Hejda
4
Branky a nahrávky: 17. Klimek (Heš), 35. Vaculík (Klimek), 36. Vaculík (Heš), 39. Heš, 52. Klimek (Heš), 60. Vaculík (Hampl) - 25. Macek (Ošmera), 25. Sapík (Chlubna), 31. Vojáček (Macek, Jungwirth), 54. Křížek (Jungwirth). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 5:3, 5:4, 6:4.