7:3
(0:1, 4:0, 3:2)

Mladší žáci si výhrou nad Přerovem pojistili v tabulce první místo

21.03.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 21. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Přerova. Domácím se první třetina příliš nepovedla, prohrávali po ní těsně 0:1. Ve druhé části jihlavští mladíci zabrali a zásluhou čtyř branek otočili vývoj duel na svojí stranu. I poslední třetina nabídla vítězství domácího výběru. Dukla porazila svého soupeře 7:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Tobias Chlubna.
21.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 29. kolo

Štěbeták (30. Račan) - Löffler, Dvořák, Ošmera, Jungwirth, Pražák, Sapík - Habermann, Bambula, Chlubna, Váňa, Vojáček, Macek, S. Celý, Hejda
7

HC ZUBR Přerov

Ryšavý - Svozil, Raška, Janek, Daniš, Polame, Hermély, Škňouřil - Macháček, Galnor, Nedbal, Rozehnal, Ondriš, Šindler, Zavadil, Šťastný, Přeslička
3
Branky a nahrávky: 30. Löffler (Hejda), 34. Vojáček (Habermann, Sapík), 34. Habermann (Hejda, Ošmera), 40. Chlubna (Vojáček, Macek), 47. Váňa (Vojáček, Ošmera), 52. Chlubna (Sapík, Ošmera), 58. Ošmera (Habermann, Chlubna) - 6. Macháček (Šindler, Zavadil), 41. Galnor (Šťastný), 54. Galnor. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 43. Střely na branku: 0:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3, 7:3. Průběh utkání: .