13:0
(1:0, 7:0, 5:0)

Starší žáci nedali nedalekému Brodu šanci, zvítězili vysoko 13:0

16.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. září přivítali starší žáci B celek Havlíčkova Brodu. Domácí byli od začátku lepším týmem, ale dlouho se nemohli prosadit střelecky. Po první třetině byl totiž stav 1:0. Ve druhé části se ale Jihlavané prosadili hned sedmkrát. V poslední třetině mladíci Dukly přidali dalších pět branek. Dukla porazila po přesvědčivém výkonu Brod vysoko 13:0. Pět bodů si za čtyři góly a asistenci si v zápase připsal Max Machovský.
16.09.2017 16:30, Liga starších žáků "B" - 2. kolo

Sigmund (31. Černý) - Augusta, Kret, Jeletz, Kardoš, Doskočil, Růžička - Němec, P. Novák, Machovský - Coufal, Bakus, Vandas - O. Novák, Štos, L. Kolda
13

BK Havlíčkův Brod

0
Branky a nahrávky Jihlavy: Němec, Machovský, Machovský (Němec), Vandas (Jeletz), Štos (L. Kolda), Coufal (Bakus, Vandas), Kardoš (Coufal), O. Novák (Růžička), Machovský (Augusta), O. Novák (Štos), Machovský (P. Novák), Vandas (Bakus, Coufal), P. Novák (Machovský).