12:1
(2:0, 5:1, 5:0)

Starší žáci B si doma poradili s Chotěboří, vstřelili jí dvanáct branek

11.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 11. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Chotěboře. Domácí po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci pět branek. V poslední třetině zopakovali svojí střeleckou normu a mohli se tak radovat z vysoké výhry 12:1. Lví podíl na výhře měla dvojice Martin Matějíček, který si připsal šest bodů (2 + 4) a Vojtěch Port, který získal dokonce osm bodů (4 + 4).
11.11.2017, Liga starších žáků "B" - 10. kolo

1. polovina:
Černý - Fábry, Vandas, Peš, Kudrna, Coufal, Kardoš - Štos, Němec, L. Kolda - Port, Matějíček, Doskočil - Kret, Jeletz, O. Novák 2. polovina:
Sigmund - Kardoš, Vandas, Kret, Doskočil, O. Novák, Jeletz - Štos, Němec, L. Kolda - Port, Matějíček, Coufal- Peš, Kudrna, Fábry
12

HC Chotěboř

1
Branky a nahrávky Jihlavy: Port (Kudrna), Port (Kudrna), Peš, Kudrna (Matějíček, Doskočil), Matějíček (Port), Peš, Doskočil (Matějíček, Port), Kudrna (Fábry), Port (Matějíček), Coufal (Port, Matějíček), Port, Matějíček (Port).