8:4
(4:1, 3:2, 1:1)

Mladší žáci předvedli v Třebíči mdlý výkon a zaslouženě prohráli

03.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. března cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do nedaleké Třebíče. Hostující celek předváděl po celý zápas mdlý výkon a vyjma hokejovosti chyběla i bojovnost. Ta naopak zdobila hráče domácích, kteří si zaslouženě došli pro vítězství. Základ položili již v první třetině kterou vyhráli 4:1. Ve druhé části poté přidali další tři branky. Až poslední třetina dopadla nerozhodně, ale to nic nezměnilo na výhře Třebíče nad Duklou 8:4. Dva body za gól a asistenci si v zápase připsal Viktor Tomica.
03.03.2018, Liga mladších žáků "D" - 25. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

8

Chalupa (26. D. Novák) - Kocáb, Chvátal, Tomica, Vrzal - S. Celý, Fink, K. Celý - Falta, Vaněk, Říha - Kubíček, Kourek, Fišer
4
Branky a nahrávky Jihlavy: Kourek (Kubíček, Tomica), Kocáb (Kubíček), Falta (Říha), Tomica (Vrzal, S. Celý).