5:1
(2:0, 2:0, 1:1)

B-tým mladšího dorostu začal nadstavbu prohrou v Kolíně

08.12.2017 / Tomáš Lysý

První zápas nadstavbové části Regionální ligy mladšího dorostu se Béčku Dukly nevyvedl. Na ledě Kolína totiž v první i druhé třetině inkasovala dva góly. Do třetího dějství šla Jihlava se čtyřgólovým deficitem a s cílem porvat se ještě o výsledek. Což se v úvodu dařilo, jelikož ve 46. minutě skóroval Michal Poledna. Více se ale hostům zápas zdramatizovat nepodařilo, naopak domácí se prosadili ještě jednou - 5:1.
08.12.2017 19:00, Regionální liga mladšího dorostu - 0. kolo

SC Marimex Kolín

Bak - Moravec, Valenta, Kratochvíl, Häusler, Kopecký, Šupík - Jiráček, Beneš, Pilný, Matoušů, Vaňkovský, Svoboda, Matuška, Chlubný, Kopecký
5

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Broža, Nosek, Adam, Dúška, Sapík, Vranka - Buzek, Mlejnek, Štorek - Kravec, Melenovský, Machovský - Sedlák, Dýcková, Michalčuk - Poledna
1
Branky a nahrávky: 4. Beneš (Häusler), 9. Matoušů (Pilný), 29. Svoboda (Matuška), 33. Pilný (Jiráček, Vaňkovský), 53. Kopecký (Valenta) - 46. Poledna (Sedlák). Rozhodčí: M. Tasch - J. Tasch, Hurt. Vyloučení: 8:9, navíc Broža (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 33:26. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.