7:3
(4:2, 2:0, 1:1)

Druhý zápas v nadstavbě Béčku Dukly vyšel, rozstřílela Hradec

10.12.2017 / Tomáš Lysý

Jihlavští mladší dorostenci se rychle oklepali z nevydařeného zápasu v Kolíně. Doma sice proti B-týmu Hradce Králové již v první minutě prohrávali, ale během dalších tří minut otočili stav zásluhou Nikoly Dýckové a Michala Poledny. Druhý jmenovaný, který v posledních zápasech chytl střeleckou slinu, dal v patnácté minutě třetí gól svého týmu a po srovnání hostí tak znovu strhl vedení na stranu domácích. To vzápětí navýšil Denis Štorek, jenž se prosadil i ve druhé třetině. V ní skóroval i obránce Matyáš Sapík. Ačkoliv ve třetím dějství inkasovala Dukla jako první, ve vyhroceném konci zápasu dovršil Denis Štorek hattrick a upravil skóre na konečných 7:3.
10.12.2017 15:25, Regionální liga mladšího dorostu - 0. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Sapík, Nosek, Broža, Dúška, Adam, Vranka - Sedlák, Mlejnek, Štorek - Kravec, Melenovský, Machovský - Buzek, Dýcková, Michalčuk - Poledna
7

Mountfield HK

Pavlíček - Němec, Wajsar, Rubáček, Řehák, Havelec, Obst - Glesl, Novotný, Pavlata, Šubrt, Polej, Velc, Kubeček
3
Branky a nahrávky: 3. Dýcková (Michalčuk), 4. Poledna (Kravec), 15. Poledna (Nosek), 16. Štorek (Mlejnek), 25. Štorek, 36. Sapík (Mlejnek), 59. Štorek (Nosek) - 1. Polej (Novotný), 9. Pavlata, 47. Pavlata (Wajsar). Rozhodčí: . Vyloučení: 10:5, navíc Mlejnek (JIH) 5 min. a do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 32:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 6:2, 6:3, 7:3