1:7
(0:3, 1:2, 0:2)

Mladší dorost nasázel další sedmičku, venku deklasoval Chotěboř

21.01.2018 / Tomáš Lysý

Již od druhé minuty zápasu bylo jasné, jak se vše bude vyvíjet. Jihlava šla do vedení zásluhou Patrika Augusty, které do přestávky navýšila přesnými zásahy Adama Bíny a Lukáše Dúšky. Krátce po přestávce se trefil Marek Melenovský, načež se poprvé a naposled prosadili i domácí. Čtyřbrankový náskok vrátil Dukle ještě před druhou přestávkou David Michalčuk a také třetí část patřila červenožlutým barvám. Nejprve střílel přesně Denis Štorek a poté Adam Bína svým druhým gólem v utkání uzavřel stav na konečných 7:1 pro Duklu.
21.01.2018 13:00, Regionální liga mladšího dorostu - 25. kolo

HC Chotěboř

Holcner - Spilka, Kutlvašr, Slanař, Frühbauer, Žižkovský - Bačkovský, Besmák, Němec, Holenda, Nepokojová, Kvaček, Pospíšil, Kohout, Juřica
1

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Nosek, Mikeš, Dúška, Vranka, Broža - Polodna, Melenovský, Pigl - Machovský, Augusta, Štorek - Michalčuk, Bína, Poledna
7
Branky a nahrávky: 25. Besmák - 2. Augusta (Mikeš, Machovský), 12. Bína (Michalčuk, Vranka), 20. Dúška (Mikeš, Poledna), 24. Melenovský (Polodna, Pigl), 38. Michalčuk (Augusta, Štorek), 50. Štorek (Machovský, Vranka), 56. Bína (Broža). Rozhodčí: Říha - Málek, Havel. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 15:48. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7.

Lukáš Sáblík (HC Dukla Jihlava): Zápas jsme začali dobře. Hned na začátku jsme vstřelili branku a první třetina skončila naším vedením 3:0, takže z tohoto pohledu byla dobře odehraná. Naše vedení jsme navyšovali, zápas jsme si pohlídali od začátku do konce a soupeři jsme nedali moc šancí s tím něco udělat. Za mě za celý víkend spokojenost.