5:3
(0:1, 2:0, 3:2)

Béčko mladšího dorostu po čtyřech prohrách zabralo a porazilo Krkonoše

18.02.2018 / Tomáš Lysý

Cíl zlomit čtyři porážky v řadě vyšel mladšímu dorostu B dobře. Doma s Krkonoši sice od 13. minuty prohrávali 0:1, ale ve druhé části se Dukle povedl obrat. Krátce po pauze skóroval Patrik Augusta a na konci třetiny vyrovnal Denis Štorek. Ve třetí třetině se Jihlava dostala až do vedení 5:1. Trefil se totiž znovu Patrik Augusta, který zaznamenal povedené utkání, jelikož zapsal i další dvě nahrávky - na gól Matyáše Machovského a Denise Štorka. Závěr se sice Jihlavě nepovedl, když v osmapadesáté minutě dvakrát inkasovala, ale výhru již červenožlutí nepustili - <{>5:3. Další zápas měla Dukla sehrát v sobotu 24.2. v Táboře, ten byl ale odložen, takže o den později přivítá Jihlava doma B-tým Pardubic.
18.02.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 29. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Nosek, Dúška, Novák, Poledna, Buzek - Augusta, Melenovský, Machovský - Michalčuk, Bína, Sedlák - Mlejnek, Dýcková, Štorek
5

HC Krkonoše

Holubec (49. Nosek) - Vaněk, Mostecký, Horák, Horáková, Mlčák - Knutson, Rada, Vognar, Kroh, Jirků, Schierl, S. Mlejnek, Cerman
3
Branky a nahrávky: 24. Augusta, 40. Štorek (Nosek, Dýcková), 42. Augusta (Adam, Sedlák), 49. Machovský (Augusta, Nosek), 51. Štorek (Augusta, Buzek) - 13. Rada (Vaněk), 58. Vognar (Jirků), 58. Kroh. Rozhodčí: Mejzlík - Havelka, Mareček. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: 31:21. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3.